Sanal Otobüs

Elazığ Otobüs Bileti

Elazığ Otobüs Bileti

Elazığ otobüs bileti, seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları SanalOtobus.Com da !Elazığa giden otobüs, biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Elazığ’a  seyahat  etmeniz  gerektiğinde otobüs biletinizi  sitemiz üzerinden online olarak  sadece  iki  adımda  online olarak  satın  alabilirsiniz. Yapmanız  gereken  sadece bulunduğunuzu  merkezden  Elazığ’ı  seçmek  ,diğer  bilgiler ise  yolcu   sayısı  ile  tarih’te  sisteme  girilmeli. Arama  motorunu  çalıştırın  ve Elazığa  giden tüm otobüs firmalarını   görün dilediğinizi  seçin biletinizi  hemen alın.

Elazığ Otobüs  Bileti Satan Firmaları

Elazığ  Murat Turizm ,  Hazar Turizm ve Lüks  Elazığlılar Turizm  bunlar  şehirler arasında  yolcu  taşımacılığı  yapan  önde  gelen ve  şehrin  önemli  markaları arasında  yer almaktadır. Günlük olarak  bir çok  merkeze seferleri  vardır. Bunlardan bazıları  ise  şöyle İstanbul  Ankara İzmir Çanakkale  Antalya Adana Mersin Kayseri Konya Malatya Sivas  İzmir Adapazarı  Bolu  Kırıkkale  Bursa Eskişehir Giresun Sivas Gürün  gibi  merkezlerdir. Diğer merkezler için  de  sitemiz üzerinden kontrol  etmenizde  fayda  var.

Bu  otobüs firmalarının  dışında  Elazığ  yol  güzergahı olan firmalarda  var . Bu  firmalarıda  size  uygun olması  halinde  tercih edebilirsiniz. Örnek  olarak  İstanbul  kalkışlı Bingöl  seferini  gerçekleştirecek olan  Has Bingöl Turizm Elazığ  terminaline  giriş yapmaktadır. Yol  güzergahı üzerinde  olan Kayseriden  araca  bindiğinizde  Elazığda  inebilirsiniz.Bu  firmalarda    arama  yapıldığında  listenizde  görüntülenecektir.

Elazığ  Hakkında  :
Elazığ  gerçekten  görülmesi gereken  ve açık  hava  müzesini  andıran  tarihi  yapısıyla  sizleri  bekliyor.

Elazığ, tarihi eserleri, doğal güzellikleri, son derece gelişmiş ulaşımı, haberleşme imkanları, sağlık merkezleri, ülkemizin önemli barajları arasında yer alan Keban Barajıyla, Hazar Gölüyle, doğa harikası Buzluk Mağarasıyla, dini turizm açısından önem taşıyan türbeleriyle, Sağlık ve kaplıca turizmine uygun kaplıcalarıyla ve zengin folkloruyla, Türkiye’nin Turizm Sektörüne katkıda bulunabilen Doğu Anadolu’nun gelişen en büyük şehirlerinden biridir.

Elazığ İl Merkezi, 1879 yılında eski yerleşim merkezi olan Harput’tan şimdiki yerleşim merkezine “Mamurat-ül Aziz” ismi ile nakledilmiş, 1937 yılında Ulu Önder Atatürk’ün ilimize teşrifleri sırasında “Elazığ” ismini almış olup, İlin tarihi incelenirken de belirtildiği gibi bugün bir “Açık Hava Müzesi” özelliğine sahip olan tarihi Harput şehrinin turizm potansiyelinden başlamak gerekir.

Elazığ İlçeleri .  Elazığ 1 merkez İlçe ve 10 İlçe olmak üzere 11 İlçe’ ye sahiptir. Doğusunda; Karakoçan, Palu, Kovancılar,Arıcak, Batısında ; Baskil, Güneyinde; Sivrice Maden, Alacakaya, Kuzeyinde ise Ağın ve Keban yer alır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle