Sanal Otobüs

Elazığ Otogar Otobüs Firmaları Seferleri

Elazığ Otogar Otobüs Firmaları Seferleri

Elazığ Şehirler arası otobüs terminali   geçiş  noktası üzerinde yer almaktadır. Diyarbakır  Muş Bingöl Tunceli Bitlis   ve diğer  şehirlere otobüs seferi yapan firmalar  da  Elazığ  güzergahını  kullanarak  sefer merkezlerine  gitmektedirler. Elazığ Otogar otobüs firmaları bilgileri aşağıda paylaşılmıştır.

Elazığ   otogar   Adres ve iletişim  bilgileri  :

Adres: Sanayi Mh., 23300 Elazığ
Telefon:(0424) 238 2490

Elazığ  otobüs  firmaları  ise   Çıra Elazığlılar  Turizm

Elazığ  Hazar  Turizm  ve Elazığ Murat  Turizm  ile otobüs seferlerinizi yapabilirsiniz.

 

Ülkemizindoğusundaki güzide şehrimiz Elazığ’da şehirlerarası yolcu taşıma imkânları vetalebi komşu illere göre bir miktar fazladır. Bunun sebebi Elazığ’ın İç Anadoluve Doğu Anadolu illeri arasında bir nevi geçit görevi görmesidir. Bu yüzdenuzun mesafelerden dolayı bölgeler arası sefer yapmayan firmalarla bu şehregelen yolcular, buradan aktarma yaparak yollarına devam edebilirler.

Uzunyıllardır Elazığ’ın Merkez ilçesinde Sanayi Mahallesi’nde bulunan terminalinhalkı mutsuz eden yanı bulunduğu konum nedeniyle kötü hava şartlarında ulaşımınbir miktar zor olması ve eski yapısı nedeniyle giriş çıkışlarda kolaylıksağlamamasıdır. Bunun farkında olan yetkililer 2013’ün başlarında yeni birşehirlerarası otobüs terminali için çalışmalara başlamışlardır.

BelediyeBaşkanı Süleyman Selmanoğlu’nun yaptığı açıklamaya göre, yeni terminal güney çevreyolu üzerinde olacak ve otobüs giriş çıkışlarının çok daha rahat olması içinözel önem gösterilecek. Aynı zamanda yeni yapılan bina sadece bir terminaldeğil, aynı zamanda yolcu ve yakınlarının boş zamanlarınıdeğerlendirebilecekleri bir sosyal aktivite alanları da bulunacak. Toplamda25.000 metre karelik bir alanı kaplaması beklenen yeni terminalin önümüzdekialtı yıl içinde bitirilmesi bekleniyor. Böylece hem ulaşımda hız kazanmışolacakken aynı zamanda da şehrin çehresine yeni bir modern görüntü eklenecektir.

Elazığ tobüs Firmaları

Elazığ otobüs firmaları köklü yapılarıile senelerdir halkı çevre illere ulaştırmaktadırlar. Bunların en başındaElazığ Hasar Turizm, Elazığ Murat Turizm ve Kiğı Karakoçan Tur firmalarısayılabilir. Aynı zamanda bir aktarma noktası benzerliğinde olduğundan yaklaşıkotuz beş ulusal şirket her gün misafirlerini Elazığ’a getirmektedir. Yolculukyapmayı düşünenler Elazığ otobüs biletiaradıklarında bulmakta fazla zorlanmayacaklardır. Elazığ şehirlerarası otobüsterminali içindeki tüm firmaların yazıhane telefonlarına ulaşmak ve her türlükayıp, çalıntı, istek ve tavsiyelerinizi iletmek için 0442 224 20 02 numaralıtelefondan terminal yönetimine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Elazığ otogarı otobüs firmalarıyıllardır halka ve misafirlere zor şartlarda bile maksimum güvenli ve keyiflihizmeti sunmaya çalışmaktadırlar. Gelecek yıllarda yeni terminale kavuşmaklaberaber artık yolculuklara başlamak veya uzun yollar gözlemek daha rahat vekeyifli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle