Sanal Otobüs

Erdek Otogarı İletişim

Erdek Otogarı İletişim

Erdek Otogarı otobüs firmaları seferleri adres ve telefon numaraları Metro Turizm  Kamil Koç Süha Turizm Pamukkale Turizm ve Balıkesir Uludağ sefer yapan başlıca otobüs firmasıdır.Ayrıca yerel olarak hizmet vere bir de Narlıca Seyahat bulunuyor

Erdek otogarı hakkında detaylı bir makele ile sizlere bilgileri aktarmak amacıyla bu yazıyı yazmaya karar verdik.Öncelikle
Erdek otobüs terminali çok büyük bir terminal değildir.Bu nedenle otobüs firmalarının yazıhaneleri de sınırlı sayıda hizmet vermektedir.
Yazımınız da Erdek otogarından yer alan otobüs firmalarının sizlere aktaracağız.Fakat öncelikle kısa bir tanıtım yapmak genel bilgileri öğrenmek açısından faydalı olacaktır.
Erdek ilçesi Balıkesir’e 110 kilometre uzaklıkta bir ilçedir.Erdek’e iki şekilde ulaşım sahiptir.Deniz kıyısında bir ilçe olduğu için denizden de ulaşım yapılmaktadır.
Fakat biz karayolu taşımasılığını ele aldığımız için otogarı ele alıyoruz.Erdek otobüs terminali üzerinden bir çok noktaya ulaşma imkanınız vardır.Diğer bir bilgi de ulusal anlamda yolu taşımacılığı,
yapan otobüs şirketleri Bandırma otogarına sefer düzenliyor fakat Erdek ile Bandırma arası sadece 30 dakika olduğu için genel olarak Erdek‘te seferini tamamlamaktadır.
Uzun yıllar eski haliyle hizmet veren Erdek otogarı 2012 yılı içerisinde yeniden bir tadilat ile hizmete girmiş ve daha fazla yolcuyu ağırlama kapasitesine erişmiştir.
Erdek’e aynı zamanda minibüsler ile de ulaşmanız mümkün durumdadır.


Erdek‘e Ulaşım Nasıl Yapılıyor

İSTANBUL’DAN Erdek, Ocaklar, Narlı’ya ulaşım:
İstanbul’dan Erdek,Ocaklar, Narlı,istikametine gelmek için eğer kendi aracınız ile kara yoluyla gelmeyi düşünüyorsanız;
Eskihisar-Topçular arabalı vapuru tercih edilebilirsiniz.Her yarım saat’te Eskihisar’dan kalkan Arabalı Vapurlar yaklaşık 30 dk sonra Topçular iskelesine varmış oluyor.
Buradan Yalova istikameti üzerinden;Bursa’ya,(110 km) sonra Bandırma’ya,20 km sonra Erdek tabelalarını takip edip;Köyler istikameti ve 17.km sonra;ilk önce erdek sonra Ocakları geçip Narlı’ya varmış olacaksınız.
Eğer araçsız gelmeyi düşünüyorsanız;en uygunu ve hızlı ulaşım yolu;Yenikapı’dan Bandırmaya İDO hızlı feribot ile Bandırmaya yolcu olarak seyehat ederek ,iki saat sonra Bandırma ya varmış olacaksınız.
Bandırma İDO iskelesin’den çıktığınızda;Erdek otobüs durağını göreceksiniz,feribot çıkış saatleri düşünülerek;Erdek’e otobüsler sık bulunmakta ve beklemeden hareket etmektedir.Araçlar klimalı ve en rahat bir şekilde Erdek’e ulaşabiliyorsunuz.
Ayakta yolculuk etme gibi bir durum söz konusu değil;Güvenlik nedeniyle,ayakta yolcu kabul edilmiyor.Erdek terminalinde indiğiniz noktadan,Ocaklar ve Narlı’ya tekrar minibüse binerek önce Ocaklar;üzerinden geçerek Narlı’ya ulaşabiliriniz.
Sabah 07:00 ido Yenikapı-Bandırma gemisine binerseniz;ve toplu taşıma araçlarını kullanırsanız saat:09:25 Erdek,09:45 te ocaklar ,10:00 da Narlı’da olabilirsiniz.
İZMİR’DEN Erdek Ocaklar Narlıya Ulaşım?
İzmir istikametinden hareket ederek;İstanbul-Bursa tabelalarını takip ederek ilerleyecksiniz.Susurluğu geçtikten sonra;yol Bursa ve Bandırma istikameti olarak ikiye ayrılacak.
Siz Bandırma’ya yönelerek ilerleyeceksiniz,Erdek tabelasını gördükten sonra; istikametiniz Erdek olacak.Erdek merkezden de,Narlı Ocaklara tabelalar sizi yönlendirecektir.

 

Uludağ Turizm Balıkesir otobüs firmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle