Sanal Otobüs

Eskişehir Ceylan Turizm

Eskişehir Ceylan Turizm

Eskişehir merkezli kurulan Ceylan Turizm’e ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Bu otobüs firmasının kapandığını ve faaliyetlerini durdurduğu hakkında bilgi bulunuyor.Bu nedenle bu otobüs firmasını tercih edemezsiniz.Eskişehir’in diğer otobüs firmaları olan İsmail Ayaz Turizm ve Buzlu Turizm otobüs firmalarına bakmanız gerecekcektir.

Web Sitesi: www.eskisehirceylanturizm.com
İletişim Bilgileri:
Merkez Adres:     Yeni Otobüs Terminali No:Z-80 Eskişehir
Merkez.Tel:     0 222
Ankara Otogar:     0 312
Bursa Otogar :     0 256
Antalya Otogar :0 242
Kütahya Otogar: 0
Eskişehir Otogar:
Afyon Otogar:
E-posta:
info@eskisehirceylanturizm.com

Eskişehir Ceylan Turizm Otobüsleri

Öğrenci şehri güzeller güzeli Eskişehir’de uygun fiyat politikası ve güvenliğe verdiği önem ile bilinen Eskişehir Ceylan Turizm; Ankara, İstanbul, Eskişehir arasında her gün gidiş geliş düzenli seferler düzenlemekte ve uyguladığı uygun fiyat politikasıyla özellikle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Eskişehir, İstanbul ve Ankara’da şubeleri bulunan Eskişehir Ceylan Turizm köklü geçmişi ve yılların verdiği tecrübeyi bugünün teknolojisiyle birleştirmiş, periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen son modern araçlarıyla Eskişehir halkına hizmet veren en iyi firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bölgesinde fark yaratmış firmalardan biri olarak faaliyetlerini sürdüren ve birçok sosyal sorumluluk projesinde de adı geçen ​Eskişehir Ceylan Turizm, . kaliteyi temel alan hizmet politikası ile Eskişehir halkını yıllardır Türkiye’nin dört bir yanındaki sevdiklerine ulaştırmaya devam ediyor.

Eskişehir Ceylan Turizm otobüs firması maalese kapanmıştır.Eskişehir merkezli otobüs seferleri olan firmalar
Metro Turizm
İsmail Ayaz Turizm
Buzlu Turizm
otobüs firmlarına bakmanız gerekecektir.Küçük bir hatırlayma bu otobüslerin biletleri online olarak sitemide satışa açıktır.Dilediğiniz güzergah üzerinden Eskişehir seferlerinizi bu firmalar ile yapabilirsiniz.Bilet almak için saatlerce otobüs yazıhanelerine gitmenize gerek kalmadan ve herhangi bir üyelik yapmadan biletinizi temin edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle