Sanal Otobüs

Eskişehir Şara Turizm

Eskişehir Şara Turizm

Eskişehir ‘de hizmet veren bir turizm seyahat firması Eskişehir Şara Turizm hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. 2000 senesinde kuruluşunu tamamlayaraka hizmet vermeye başlamıştır. Bölgesinden iyi bir bilinirliğe sahip olan firma zaman içerisinde değişimin ihtiyaç olduğunu görerek 2014 yılının Kasım ayında köklü bir değişime gitmiştir. Yeni bir vizyon ve bu vizyana sahip ekiple daha iyi bir hizmet için dinamik kadrosuyla  daha iyi bir hizmetin temellerini atmıştır.

Yurtiçi ve yurt dışında onlarca otelin satışının yanında , okul turları, kültür turları ,kongreler ve seminerlerin organizasyonu konusunda oldulça tecrübeli bir geçmişe sahiptir.

eskişehir şara turizm

eskişehir şara turizm

Eskişehir Şara Turizm Diğer Bilgiler

Şara Turizm; Turizm Bakanlığı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Numarası 4724
Şirket Ünvanı; Şara Turizm Seyahat – Hediyelik Eşya İht. Mad. Tic. Ve San. Ltd. Şti.
CumhuriyeMh. Cengiz Topel Cd. No: 30/A
Tel : 0 850 707 02 22 Tepebaşı – ESKİŞEHİR
Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı 800 017 22 66

Eskişehir Şara Turizm ile ilgili bir organizasyonda yer aldınız mı ? Eğer cevabınız olumlu ise görüşlerinizi bizimle paylaşın. Yorumlarınız bizim için ve bu yazımızı okuyan diğer ziyaretçilerimiz için oldukça önemlidir.

Eskişehir Otobüs Firmaları

Eskişehir gerek üniversiteden kaynaklı nüfus ile hemde bir geçiş noktası olması nedeniyle oldukça kalabalık bir yolcu potansiyeline sahiptir. Bu nedenle diğer şehirlerin otobüs firmaları  Eskişehir seferlerini gerçekleştirmektedir. Eskişehir bu bakımından ülkemizin her yerinden kolayca ulaşılan bir konumdadır. Bulunduğunuz şehirde doğrudan Eskişehir otogarına veya ilçelerine otobüs seferi bulunmuyorsa Ankara üzerinden Eskişehir’e gelmeniz de oldukça basittir. Ankara’dan Eskişehir’e dilerseniz otobüsle veya hızlı tren ile seyahat edebilirsiniz.

Eskişehirde bir çok otobüs firmasının hizmet verdiğini belirtmiştik. Sizler için önemli olabilecek  bir kaç otobüs firmasını aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Pamukkale Turizm

Eskişehir Süha Turizm

Eskişehir Ceylan Turizm

Eskişehir Metro Turizm

Sivas Eskişehir Otobüs Seferleri

Kayseri Eskişehir Seferleri

Yazımınız konusunu oluşturan Eskişehir Şara Turizm hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle