Sanal Otobüs

Fethiye Seyahat

Fethiye Seyahat

Fethiye Seyahat işletmesi Muğla Fethiye’de faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Turizm bölgesinde yer alması bu firmayı önemli kılmaktadır. Bölgede önemli bir taşımacılık görevini yürütüyor diyebiliriz.
Feytihe Seyahat seferleri , sefer saatleri ve iletişim bilgileri hakkında bilgileri sizler ile bu içeriğimizde paylaşacağız. Daha önce bu turizm firmasını tercih edenler yorumlarını ve yolculuklarında yaşadıklarını
yorum olarak bizimle paylaşabilirler.

Fethiye Seyahat Hakkında Genel Bilgiler

2005 yılı içerisinde kurulumunu tamamlayarak yollarda ki yerini almıştır. Kurucularının geçmişten bu güne kadar ki tecrübeleri ve sürekli sektör içerisinde aktif bir şekilde bulunmaları ile kaliteli bir hizmet sunmanın hedefinde olmuştur. Kaliteli hizmetin yanında güvenlikte en dikkat edilen unsurların başında gelmektedir.

Seferler :

Fethiye Seyahati adından da anlaşılacağı üzere seferlerinin merkezine Feyhiye’yi koymuştur. Bunun yanında Dalaman , Ortaca , Köyceğiz , Marmaris , Muğla Bodrum, Burdur , Isparta güzergahları arasında karşılıklı ve düzenli olarak seferleri yapmaktadır.

Fethiye Seyahat Biletleri

Sitemiz üzerinde bir çok otobüs firmasının yaptığı seferlerin biletleri satılmaktadır. Bu sayede bir çok merkezden başka merkezlere otobüs bulmak olduykça kolaydır. Fakat Fethiye Seyahat otobüs bileti sitemiz üzerinden satışa kapalıdır.
Bu nedenle biletlerinizi doğrudan firmaya ulaşarak yapmalısınız. Aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerinden ve adresinden firmaya ulaşmanız mümkündür.

İletişim Bilgileri :

FETHİYE SEYAHATİn TAŞ. TUR. SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: Şehirlerarası otobüs terminali no:8 48300 Fethiye/Muğla/TÜRKİYE
TELEFON: 0(252) 614 67 85
E-Mail: info@fethiyeseyahat.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle