Sanal Otobüs

Gaziemir Ankara Otobüs Bileti

Gaziemir Ankara Otobüs Bileti

Gaziemir  ile  Ankara  arasında  otobüs bileti  arıyorsanız  doğru yerdesiniz.80 otobüs  firmasının  seferleri  ile  hizmetinizdeyiz.
İzmirin  ilçelerinden birisidir.Bu ilçe ile  alakalı en dikkat  çeken  bilgi  hiç  köyünün  olmaması. Sadece  bir  beldesi  var.Turizm  olarak  Ege Bölgesi  önenmli  bir  zenginliktir. İlçe olarak  ise  önemli  merkezlere  ev  sahipliği  yapmaktadır.Adnan Menderes  Havalimanı  ,İzmir Fuar Kompleksi ve Uzay Kampı Türkiye  bunlardan bazılarıdır. Toplam  nüfus  ise  132 bin  civarındadır.

Gaziemir  ile Ankara Arasında Otobüs Seferleri

Yazımızın  esas  konusu  Gaziemir ile  Ankara  otobüs firmaları ve  biletleridir.Öncelikle  İzmire  bağlı olan  bu ilçeden şehirler arasın  yolculuklar  İzmir  Şehirler Arası otobüs  terminali
yani İZOTAŞ  tan yapılmaktadır.Şehir  içi servisleri olan otobüs firmaları ile  rahat bir şekilde  otogara  ulaşabilirsiniz.
İzmir kalkış  merkezli otobüs firmaları  ile  Ankara  seferlerini  gerçekleştirebilirsiniz.Bunlardan  bazılarını sizlere  aktaracağız
daha detaylı  bilgi  edinmek  için  otobüs bileti  arama  kısmından bilgileri  girdikten sonra  ara butonu ile   aratmanız.

ATS Turizm
Şanal Kırşehir Turizm
Sivas Huzur Turizm
Ali Osman Ulusoy
Ulusoy Turizm
Lüks Erzincan Turizm
Mavi Karadeniz
İzmir Seyahat
ULudağ  Turizm
ve  Metro Turizm  Bu güzergah üzerinde tercih edeceğiniz bazı  otobüs firmaları . Gaziemir Ankara Otobüs Bileti alabileceğiniz otobüs şirketleri yukarıdadır.

Seyahat Bilgileri  :

Bu güzergah üzerinde  bir çok  sefer yapılmakta  ilk Sefer  saati  ise 00:00  da  Ses  Turizm
Son sefer ise  23.59 da  yapılmaktadır.
yani  genel olarak  seferler  yeni  güne  geçerken  yapılmakta.Bunu sebebi  seyahat süresinin   9,30   sürecek  olması  böylece  yolcular  günden  kazanmış  olacak  fakak  gündüz  seferleri de  mevcuttur.
Sabah  9  , 10 , 11 seferleri  varken öğle saatinde  de  13 seferini  de tercih edebilirsiniz.
Bilet  fiyatları  en düşük otobüs  bileti  ücreti  40,00 tl  en yüksek  ise 75,00 tldir.
Firma Saat  Sefer  ve  Bilet  fiyatı olarak size  en uygun olabı bulun kolduğunuzu seçip biletinizi online olarak satın alın.

Yolculuğunuzun en iyi şekilde geçmesini umuyoruz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle