Sanal Otobüs

Gökbük Kanyonu

Gökbük Kanyonu

Gökbük  Kanyonu  Nerede  , Nasıl  Gidilir ,  Gökbük Köyü  ile Antalya Arasında  ki  servisler ,

Gökbük Kanyonu, aynı ismi taşıdığı köyün içerisinde bulunur. Kanyonda, nesli tükenmekte olan yabani hayvan ve birçok endemik bitki türleri görülmektedir. Doğanın bu en güzel yüzünü Antalya-Finike tatilinizde mutlaka görmelisiniz. Üstelik adrenalin tutkunuysanız kanyonda trekking, yamaç paraşütü, kano ve her türlü doğa sporu yapabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede balık tutabilirsiniz.

Batı Antalya’nın keşfedilmeyi bekleyen noktalarından biridir Gökbük Kanyonu. Çok az kişi tarafından bilinen kanyon; doğal güzelliğiyle ve birçok doğa sporlarına uygunluğuyla mutlaka gidilip keşfedilmesi gereken yerler arasındadır.

Gökbük Kanyonu’nu ilk keşfedenlerden biri de siz olabilirsiniz. Köprülü Kanyon Milli Parkı ve Kıbrıs KanyonuAntalya gezinizde heyecan dolu gezilerinize dahil edebileceğiniz yerler arasındadır.
Antalya merkezine yaklaşık olarak  140 Km  uzaklıktaki  Gökbük Köyünden  bu  kanyona  geçiş yapabilirsiniz.Bu köyde  güzel  bir kahvaltı  yaptıktan sonra  gezinize  başlamanız  tavsiyemizdir.

Gökbük  Kanyonuna yapacağınız gezilerin  otobüs bileti  www.sanalotobus.com  da . Biletiniz  hemen al  bu  güzelliği  yerinde yaşa.

Metro Turizm Antalya seferlerini gerçekleştiren otobüs firmasıdır.
Metro Turizm Bilet Rezervasyon

Gökbük Kanyonu

Gökbük Kanyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle