Görele Seyahat Online Bilet

 

Görele  Seyahat  online otobüs bileti  www.sanalotobus.com  sitemiz üzerinden online olarak  satın  alınabilir  ayrıca  daha  sonra  almak  üzere  adınıza  rezervasyon yapabilirsiniz.
2001’in 5. ayında Görele Belediye Otogarındaki bireysel otobüsçüler ve yazıhaneciler olarak Görele Seyahat’i “Birlikten Doğan Güç” sloganıyla kurmaya karar verdik.

14 ortaktan kurulu ve içlerinde Görele Belediye Başkanı da olmak kaydıyla şirket faaliyetine başlamıştır. Daha sonra bu ortaklarımızdan zaman içerisinde ayrılanlar olup şirketimizin şu an 4 ortağı faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz ilk kurulduğunda şirket adına 3 öz mal araçla ve 4 kiralık araçla faaliyet göstermekteydi. Daha sonra şirketimizin faaliyetleri artarak filomuzu güçlendirmek için 8 büyük otobüs, 8 minibüs ve 6 midibüs daha ilave ederek filosunu güçlendirmiştir. Kısa bir zaman içerisinde Karadeniz bölgesinde güçlü firmalar arasında yerini almıştır.

Artık İstanbul’da Belediye, Banka, Turizm, Fabrika, Okul taşımacılığı gibi kuruluşlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Turizm dalında iddialı bir şekilde faaliyet göstermesi için tüm gerekli şart ve gerekli resmi evrakları hazırlayıp bu dalda iddialı bir yere geleceğine tüm ortakların büyük çabası vardır.

Ortaklar birbirine abi, kardeş çerçevesinde bağlı olup Görele Seyahat’in gelecekte yöremiz ve halkımız için gurur kaynağı haline getirilecek bir firma olması için çok büyük çaba sarf etmektedir.

Şirket ortakları Hasan Ali Kodal, Ayhan Aydın, Mahmut Kodal ve Merhum Resul Çelikçi yöre halkına sevgi ve saygıyla eğilir, Görele Seyahatte çalışan tüm personel ve otobüs sahiplerine şükranlarını ve sevgilerini sunar, Görele Seyahat’i seçen yolcu ve hemşerilerine teşekkür eder, tüm Türkiye insanlarını kardeşliğe ve birlik, beraberliğe davet ederiz. Saygılarımızla…

Yüksek Model Travego, Tourismo, Setra ve Man Model Araçlarımızda Hizmet Vermekten Dolayı Gururluyuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir