Sanal Otobüs

Hazar Turizm Afyon Şubesi İletişim

Hazar Turizm Afyon Şubesi İletişim

Hazar  Turizm Afyon şubesine ait telefon numarasından Elazığ istikametine otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu işlemleri online olarak sanalotobus. Com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Afyona giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Hazar Turizm Afyon Şubesi İletişim

Elazığ  otobüs firmalarından olan Hazar  Turizm Afyon şubesi bilet  satış  ofisi hakkında ki  bilgileri  bu yazımızda  bulabilirsiniz.

Telefon Numarası: (0272) 215 37 25 / 229 96 97
Hazar Turizm internet sites: www.elazighazar.com

Hazar  Turizm  Çağrı Merkezi  ise    444 03 23   ile  Türkiye’nin her yerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Hazar Turizm Afyon Seferleri

Afyon Seferleri  ise  Elazığ ile  birlikte  Konya – Afyon – Uşak – İzmir   güzergahlarında  yapılmakadır. Hergün yapılan  bu  otobüs  seferleri  karşılıklı olarak  yapılmaktadır. Elazığ dan kalkış yapan otobüsün  saati  15:30 olarak  belirlenmiştir.
Elazığ Hazar  Turizm  Hakkında  Kısaca Bilgi Verecek Olursak

Yeni bir yüzyılın “Önce Hizmet ” sloganı önderliğinde 30 adet son model otobüs filosu, 300′ ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 30 adet şehir içi servisi, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurtiçi ve şehir içi servis araçları ile modern, çağdaş özel yolcu terminali, Bilgisayarlı Bilet Otomasyon Sistemi, modern konaklama tesisleri ile değerli yolcularımızı Türkiye genelinde Ege, Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu,Akdeniz bölgesi olmak üzere 50 ilimize en kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak, güvenli olarak ulaşımda hizmet vermektedir.

Hazar Turizm ile İlgili Diğer Yazılarımız:


Hazar Turizm Ordu Telefon

Hazar Turizm İstanbul Telefon

Hazar Turizm Giresun Telefon

Hazar Turizm Şubeleri

Hazar Turizm Genel Bilgiler

Hazar Turizm Afyon’ Telefon

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle