Sanal Otobüs

Hopa Otobüs Firmaları Seferleri

Artvin Hopa otobüs firmaları ve seferleri ile saatleri ,otobüs bileti fiyatlarını sorgulama imkanı  burada. Hopa’ya giden sefer düzenleyen otobüs şirketlerini ve bu işletmelerin gerçekleştirdiği seferlerin ayrıntılarını detaylı olarak ele alacağımız bu yazımıza hoşgeldiniz. Yazımıza giriş yapmadan önce otobüs bileti almak isteyenler sitemiz www.sanalotobus.com’a her hangi bir üyelik gerekmeden biletlerini  Hopa biletlerini satın alabilir veya daha sonra almak üzere rezerv ettirebilirler. Dilerseniz Hopa otobüs seferleri ve firmalarına geçelim. Daha anlaşılır olması için merkezlerden Hopa‘ya yapılan seferler üzerinden gidelim.

Ankara Hopa Otobüs Firmaları ve Seferleri

Ülkemizin Başkenti Ankara‘dan yazımıza başlamazsak olmazdı. Bunun bir diğer sebebi ise Hopa ile Ankara arasındaki seferlerin daha çok talep görüyor olması. Bu güzergah üzerinden sefer yapan tam 6 otobüs firması bulunuyor.

Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm
Ali Osman Ulusoy Turizm
Doğu Karadeniz Turizm
Yeşil Artvin Turizm
Metro Turizm ve
Lüks Karadeniz Turizm

Toplamda 13 otobüs seferinin yapıldığını belirtelim.Yani bir firma birden fazla sefer yapıyor anlamına gelebilir. En çok seferi Metro Turizm yapıyor. Tam 4 Ankara Hopa
seferini gerçekleştiren firmanın ardından en çok seferi olan ikinci firma Lüks Karadeniz otobüs işletmesi toplamda 3 sefer ile hizmet veriyor.
Toplamda 14 saatlik bir seyahat süresinin olduğunu belirtmekte fayda var. Bilet fiyatları ise firmadan firmaya değişkenlik göstersede en uygun bilet 95 lira en yüksek bilet tutarı 110 lira olarak satışa sunulmuştur.

İstanbul Hopa Otobüs Firmaları ve Seferleri

Ankara da olduğu gibi yine 6 otobüs firmasını burada da görüyoruz. Fakat bu seferda bir otobüs firması farklı olarak hizmet sunuyor.Öz Nuhoğlu Karadeniz firması bu hat üzerinde hizmet vermezken Karadeniz Golden Turizm
seyahat işletmesini görmekteyiz.

Seferleri detaylı incelediğimizde Lüks Karadeniz ve Metro Turizm‘in yine en çok sefer sayısına ulaştığını görüyoruz.Bilet fiyatları ise Ankaraya oranla biraz daha yüksek diyebiliriz.
En uygun biletin 130 en yüksek biletin 160 lira olduğunu hatırlatmak isteriz.Sefer süresi ise yaklaşık olarak 20 saat civarı sürdüğünü belirtelim.

Kayseri Hopa Otobüs Firmaları ve Seferleri

Kayseri de Hopa arasında en çok sorulan güzergahlardan birisi diyebiliriz.Bu nedenle incelemek istedik.Kayseri Süha Turizm Tokat Yıldızı Turizm ile Metro yine bu hat üzerinde sefer gerçekleştiren 3 otobüs firması konumunu koruyor.Nispeten sefer sayıları
İstanbul ve Ankara‘ya oranla düşük.Toplam da 5 otobüs seferi yapılıyor.Metro Turizm 3 sefer ile hizmet vermektedir.Haliyle Süha ve Tokat Yıldızının birer seferi bulunuyor.
140 lira ile Metro Turizm en pahalı otobüs biletini satan firma konumunda göze çarpıyor.Süha Turizm 120 ve Tokat Yıldızı 110 liralık satış fiyatlarını belirlemişler.

Hopa şehirler arası otobüs terminaline gerçekleşen diğer popüler şehirler ise şöyledir:
Erzurum Elazığ Bayburt Gümüşhane Trabzon Samsun İzmir Sakarya Bolu Konya Mersin Adana Araklı ve diğer iller.

Burada yer alan şehirlerin biletleri sitemiz üzerinden satılmaktadır.İnternet üzerinden bilet almak istemeyenler için ise otobüs firmalarının hizmet verdiği otogarlar , bilet satış ofisleri ve terminal şubelerinden biletlerini temin edebilirler.Her otobüs firmasının çağrı merkezi telefon numarası bulunuyor.Biletalmak istediğiniz firmayla bu yolla iletişim kurabilir ve daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle