İsmail Ayaz Online Bilet

İsmail Ayaz Turizm Eskişehir otobüs firmalarından birisidir.En popüler otobüs seferi İstanbul olarak belirlenmiştir.Bunun yanı sıra Kocaeli Ankara Kütahya Muğla Sakarya ve Denizli de sefer düzenlediği önemli merkezlerdir.Hergün düzenli olarak seferlerini aksatmadan düzenlemektedir.İsmail Ayaz Turizm otobüs biletleri internet üzerinde ki plartformlarda satın alınabilir durumda bulunuyor.

İsmail Ayaz Turizm Online Otobüs Bileti

İsmail Ayaz  Turizm otobüs firmasının otobüs biletleri satın almak için bir kaç yöntem bulunuyor.Bunlardan biriside internet üzerinden bilet satın alma yani kısaca online otobüs bileti sitemiz www.sanalotobus.com ‘da İsmail Ayaz Turzim otobüs bileti satışı konusunda yetkili bir internet sitesidir.Dilerseniz biletinizi temin edebilir veya rezerv bilet olarak sonradan alabilirsiniz.Bunun yanısıra İsmail Ayaz bilet satış ofisleri ve yazıhanelerinden de bilet alabilirsiniz.

İSMAİL AYAZ TURİZM
Web Site:www.ismailayaz.com.tr
Türkiyenin Her Yerinden: 0 (222) 237 40 45

Firma Hakkında:İsmail Ayaz Turizm Eskişehir merkezli kurulmuş bir otobüs firmasıdır.Hergün Eskişehir-İstabul kaşılıklı seferleri vardır.Eskişehir otobüsleri Bilecik otogarından geçer.İlk seferlerini Bursa -Eskişehir arasında yapmaya başlayabn firma daha sonra İstanbul seferlerine ağırlık vermiş ve bir süre sonra Bursa seferlerini kapatımıştır.

Günümüze gelindiğinde ise bir dönem İstanbul seferlerini durdurma kararı almış olan firma daha sonra yeniden seferlerine başlamıştır.Yaptığımız aratırma neticesinde ismi tam olarak Öz Berkay İsmail Ayaz Turizm olarak güncellenmiştir.Öyl anlaşılıyor ki yönetimsel bir değişiklik sonucu böyle bir değişiklik ortaya çıkıyor.

Sefer Yaptığı İller: Eskişehir Aydın Muğla Marmaris Denizli Antalya Otobüs seferi vardır.Bilet fiyatları için ayrıntılı bilgi için siteyi ziyaret ediniz.

Otobüslerinni Özellikleri :İsmail Ayaz Filosunda genellikle M.Travego Ve  Man Fortuna araçlar kullanmaktadır.Ayrıca her koltukta Tv koltuk uygulaması vardır.Firmada Konfor Hat bulunmaktadır.Konfor hatta Tv koltuk,açık büfe,sıcak soğuk içeceklar ve 3 G internet bağlantısı vardır.

Neden Online Bilet

Türkiye’nin  hemen  hemen  her  noktasına  seferleri  bulunan farklı  firmaların  biletlerini  listeleme  imkanına sahip  oluyorsunuz.www.sanalotobus.com    online olarak  hizmet  veren  bir  sistemi  ziyaretçilerine  sunmaktadır.Bir  çok  yerel  ve  genel  olarak hizmet veren  otobüs  firmalarının Biletleri  burada.

Her ne kadar zor zamanlar geçirmiş olsada İsmail Ayaz Turizm seferlerine kaldığı yerden devam ediyor.Online otobüs bileti satışlarıda aynı şekilde devam ediyor.Eskişehir otobüs firması konusunda ihtiyacınız olan otobüs bileti İsmail Ayaz Turizm’in online otobüs bileti için sitemizi kullanabilirsiniz.Herhangi bir üyelik söz konusu olmadan işleminizi basit ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir