Sanal Otobüs

Isparta Aksaray Otobüs Şirketleri

Isparta Aksaray Otobüs Şirketleri

 

Isparta şehri, Isparta ilinin merkezidir. 2010 yılı nüfus sayımına göre kent merkezi 223.000, merkez ilçenin (köy ve beldelerle birlikte) nüfusu 244.045, Isparta il nüfusu ise 448.298’dır.[2] Şehrin denizden yüksekliği (rakım) 1035 metredir. Şehir, yöreye özgü el dokuması halılarıyla ve gül yetiştiriciliğiyle tanınmaktadır. Isparta, nüfusu artan bir ildir. TÜİK’in yayınladığı 2010 Yılı ADNKS veri tabanına göre 223.000 olan merkez nüfusuyla Isparta; Akdeniz Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biridir. Isparta, nüfus bakımından Türkiye’nin 29. büyük kentidir.

Isparta  merkezli otobüs firmaları  ise   Isparta  Petrol Turizm ve Öz Isparta  Turizm dir.

Aksaray ile Isparta arasında otobüs seferi yapan şirket ise  Kayseri merkezli  seferler yapmakta olan  Süha Turizm  tarafından yapılmaktadır.
Süha Turizm Aksaray  yönüne  kalkış saati   00.00  olarak belirlmiştir.Sehahat  süresi  ise   6 saattir  bu güzergahta ki seferde  bir adet  dinlenme  molası  verilmelmektedir . Aynı  otobüs   ile  Aksaray  üzerinden Isparta  Kayseri  seferinide  gerçekleştirebilirsiniz.

Süha Turizm   Türkiye’nin Her Yerinden   0850  250 38 38 numaralı telefondan 24  saat boyunca ulaşabilirsiniz.Isparta   Aksaray  otobüs biletinizi sitemiz üzerinden online olarak  kredi kartınızlar  satın alabilirsiniz.Biletinizi otobüse binmeden  5 dk  önce yazdırabilirsiniz.

Kayseri  Süha  Turizm  otobüs işletmelerinin yapmış olduğu tüm otobüs seferlerinin  biletlerini sanalotobus.com dan alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle