Sanal Otobüs

İstanbul Bursa Otobüs Saatleri

İstanbul Bursa Otobüs Saatleri

İstanbul ile Bursa arasında sefer planınız bulunuyorsa bu makelemizi okumanız faydalı olacaktır. İstanbul Bursa Otobüs Saatleri  Sitemiz üzerinde bazı otobüs firmaların otobüs biletlerinin satışı yapılyor. Öncelikle sitemiz üzerinde hizmet alabileceğiniz otobüs firmaları listesi;

Ulusoy Turizm
İstanbul Kalesi Turizm
İzmir Turizm
Sarıkız Turizm ve
Kütahyalılar Turizm

otobüs işletmeleridir.
Sitemiz üzerinde Metro Turizm , Nilüfer Turizm otobüs firmalarının biletlerini de bulmanız mümkündür.Fakat yaz aylarının gelmesiyle birlikte talebi karşılamak amacıyla bu otobüs firmaları internet üzerinden bilet satışlarını sadece kendi resmi sitelerinden sürdürme kararı almışlardır.

İstanbul Bursa Otobüs Saatleri

Sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden 05.06.2018 tariginde gerçekleştirdiğimiz sorgulama neticesinin ekran görüntüsünü sizler ile paylaşıyoruz.İstanbul ile Bursa arasında daha fazla otobüs firmasının ve seferinin olduğunu biliyoruz.Fakat yukarıda bahsetmiş olduğumuz durumu nedeniyle seçenekler azalmış olarak görülebilir.

Diğer Otobüs Firmaları: İstanbul-Bursa arasında seferi olupta sistemde olmayan otobüs firmalarıda bulunuyor. Size yardımcı olması amacıyla bu bölümde bunlardan bahsedeceğiz en azından bir yol gösterici olması bakımından önemsiyoruz.
Nilüfer Turizm: Bursa otobüs firmasıdır. Gün içerisinde toplam 12 otobüs seferi bulunuyor.
İlk sefer: 00:30    Son Sefer:   22 : 00
Diğer popüler otobüs saatler: 08:00  12:00 14:00 16:00 20:30 olarak aktarabiliriz.
Nilüfer Turizm bileti için www.nilufer.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kamil Koç Turizm: İstanbul ile Bursa arasında her 30 dakika  bir otobüsü bulunan Kamil Koç seferlerini detaylı incelemek için www.kamilkoc.com.tr adresine gidebilirsiniz.

Metro Turizm:

Otobüs biletini sitemiz üzetinden almak isterseniz tabloda ki otobüs firmalarını  tercih edebilirsiniz. Diğer otobüs firmalarını  tercihi için kendi resmi web siteleri,bilet satış ofisleri veya çağrı merkezinden temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle