Sanal Otobüs

İstanbul Mardin Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Mardin Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Mardin otobüs bileti fiyatları güncellendikten sonra kaç lira oldu. Otobüs ile İstanbul’dan Mardine gitmek isteyenler otobüs bileti ücretlerini merak ediyorlar. Peki bu güzergah üzerinde sefer yapan otobüs firmalarının bilet fiyatları kaç lira oldu.
Sefer yapan otobüs firmaları ve yol güzergahları hakkında bilgiler bu içeriğimizde sizlerle ile paylaşacağız.

İstanbul Mardin Otobüs Bileti Fiyatı

Esenler otogarından kalkışlarını gerçekleştiren otobüsleri uzun bir seyahat süresi bekliyor. Anadolu yakasında da yolcularını alan araçlar Mardine ulaşması ise yaklaşık 23 saat sürüyor.
Peki bu kadar uzun yolculuk yapılan otobüs seferinin biletleri ne kadar dilerseniz aşağıdan inceleyebilirsiniz ;

Mardin Seyahat : 150 – 180 lira
Cizre Nuh İtiman : 160 lira
Midyat Güneydoğu : 150 lira
Özlem Cizre Nuh : 140 lira

Aşağıda bıraktığımız tablodan sefer detaylarını inceleyebilirsiniz. İstanbul Mardin otobüs ile gitmek isteyenleri 4 farklı otobüs firması seçeneği bekliyor. Bu firmaları toplam sefer sayısı ise yedi. Size en uygun otobüs kalkış saatini belirleyerek dilediğiniz firmadan biletinizi temin edebilirsiniz.

Online Otobüs Bileti

İstanbul Mardin otobüs bileti almak isteyenler bir kaç yoldan biletlerini temin edebilirler. Otogarda yer alan bilet satış yazıhanesi , şehir merkezlerinde yer alan bilet satış ofisleri ve internet üzerinden biletlerinizi temin edebilirsiniz.
Sitemiz www.sanalotobus.com ‘dan bilet alabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Hergün yüzlerce otobüs seferini yapıldığını ve bu seferlerin biletlerini temin edebileceğinizi belirtmek isteriz. Yukarıda ki otobüs işletmelerinden birisyle seyahat ettiyseniz yolculuğunuzun nasıl geçtiği hakkında bize yorum yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle