Sanal Otobüs

İstanbul Yeniçubuk Otobüs Seferleri ve Biletleri

İstanbul Yeniçubuk Otobüs Seferleri ve Biletleri

İstanbul Yeniçubuk otobüs seferi planlıyorsanız otobüs bileti almak veya sorgulamak için en doğru adrestesiniz. Hemen belirtelim Yeniçubuk Sivas’ın Gemerek ilçesine bağlı bir kasaba diyebiliriz.Bu yüzden oldukça kalabalık ve merkezi bir yerdir. Sivas’a olan uzaklığı ve Kayseri’ye olan yakınlığı bulunuyor. Ulaşımınızı Kayseri üzerinden yaparsanız daha kısa süreli bir yolculuk gerçekleştirmiş olacaksınız.

Gemerek Yeniçubuk’tan İstanbul’a otobüsle nasıl gidebilirsiniz.Bunun için iki seçenek karşınızda bulunuyor. Bunlardan ilki Öz Sivas otobüs işletmesi ile doğrudan otobüs seferinizi gerçekleştirmek. Diğeri ise Kayseri’ye gelerek otogardan hareket eden firmalardan birisini tercih etmek.

Size neden iki yol sunduk açıklamak gerekirse Öz Sivas Turizm . Yeniçubuk ile İstanbul arasında ki seferleri doğrudan yapan bir firmadır. Fakat günde bir adet otobüs seferi bulunuyor.Bu otobüsünde kalkış saati size uygun olmayabilir veya o saatte yolculuk yapmak istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda kesinlikle Kayseri seçeneği aklınıza gelecek ilk yöntem olacaktır.

Neden Kayseri bunun da iki sebebi var.İlk sebebi Yeniçubuk‘a olan yakınlığı nedeniyle ikincisi ise Kayseri’den İstanbul‘a gitmek istediğiniz de hem gece hemde gündüz bir çok otobüs seferi bulunuyor.Bununda başlıca sebebi Kayseri’nin tam bir geçiş güzergahında yer alması diyebiliriz.

İstanbul Yeniçubuk Otobüs Firmaları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Öz Sivas Turizm bu iki merkez arasında seferi olan daha doğrusu doğrudan seferi olan tek otobüs firması konumundadır.Eski’den Metro Turizm ile Süha Turizm firmalarıda seferleri yapılıyordu.Fakat alınan karar ile birlikte sadece Öz Sivas Turizm seferi kaldı.

Fakat seferinize Kayseri’den kalkışlı olarak başklamak istediğiniz de ise bir çok otobüs firmasının olduğunu göreceksiniz.Böylece daha fazla otobüs firması seçeneği ve daha esnek kalkış saatlerine sahip olacaksınız.

Yeniçubuk ile Kayseri arasında ulaşım nasıl sağlanıyor diye bir sorunun cevabı . Servisler ile sağlandığını belirtmemizle yanıt bulacaktır.
Hergün karşılıklı olarak yapılan bu servisler ile Kayseri ve dolayısıyl oradan da şehirler arası otobüs terminaline ulaşabilirsiniz.Tercih ettiğiniz firma Kayseri merkezli bir otobüs firması ise örneğin Süha Turizm veya Rh Turizm . Ücretsiz hizmet veren şehir içi servislerinden yararlanabilirsiniz.Böylece doğrudan otobüs hareket etmeden önce yanında olabilirsiniz.

İstanbul Yeniçubuk Bileti Fiyatı

Yeniçubuk-İstanbul karşılığı olan İstanbul Yeniçubuk otobüs bileti fiyatları hakkında ise bilgi verecek olursak. Yaz aylarında bu ücretin tam 120 lira olduğunu belirtelim.Yaz sezonu öncesinde gelen otobüs bileti zamları ile birlikte son fiyat tarifesi bu yönde olmuştur.

Değerli ziyaretçilerimiz İstanbul -Yeniçubuk arasında seyahat edebileceğiniz. Otobüs firmaları ve yolları hakkında bilgiler paylaştığımız bu yazımızın sonuna geliyoruz.Siz bu güzergah üzerinde nasıl bir sefer yaptığınızı bize yorum olarak alt kısımda yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle