Sanal Otobüs

İzmir Keskin Otobüs Bileti

İzmir Keskin Otobüs Bileti

İzmir Keskin Otobüs Bileti otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da!
İzmir Keskin Otobüs Bileti otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alın!

İzmir şehirler arası otobüs  terminali  yani İzotaş ‘tan Kırşehir  ‘e  bağlı  Keski  ilçesine seyahat  etmek  istiyorsanız.Size  iki otobüs  firmasının  3 seferinden  bahsetmek  istiyoruz.
Özellikle  Şanal Kırşehir Seyahat  doğrudan İzmir  otobüs  seferi yapmaktadır.Aşağıda  ki  ekran  görüntüsü  sitemiz üzerinden  daha önce yapılmış olan bir  sorgudur.Yapıldığı  tarih  ise  07.07.2017 dir.Daha sonra  yapılacak  değişiklikler olabilir.Bilet  fiyatı  ücreti  70 Tl olarak  belirlenmiştir .
Günümüzde  bilginiz üzere   tüm otobüs  firmaları  yavaş  yavaş 2+1 koltuk  düzenine  geçiş  yapmaktadır.Aşağıda  listelenen  otobüs firmalarında  da  böyle  bir  durum  vardır.Eğer  tek  kişi  yolculuk yapacaksanız  cam kenarı  olan  koltuk  tam  size  göre  diyebiliriz.Bu koltuğu  tercih etmeniz  gerçekten nispeten daha rahat bir yolculuk  yapacağınız  anlamına  geliyor.
İzmir ile Keskin  arasında ki  seyahat detayları  aşağıda  verilmiştir.Dilerseniz sizde  sitemiz www.sanalotobus.com  adresinden  sorgulama yapabilirsiniz.

İzmir Keskin Otobüs Şirketleri

Keskin’e ilk kez  mi  gidiyorsunuz  size  gezilecek yerler  hakkında  bir  kaç   bilgi  faydalı  olacaktır.Vakit  bulduğuınuzda  görmeniz gereken yerleri  aşağıda  sıraladık.

Öncelikle  özel aracınız ile  gitmeniz de  mümkündür.Keskin’e nasıl gidilir:Karayolu ile ulaşmanız mümkündür.
Kırıkkale il merkezine uzaklığı: 27 km.dir. Keskin-Ankara arasındaki uzaklık: 100 km. Keskin-Kırşehir arası uzaklık: 82 km.
Keskin-Kayseri arası uzaklık: 134 km.
Ankara’nın hemen çıkışında ki bir merkez olarak burayı adlandırabiliriz.Bu nedenle merkezi sayılabilecek bir noktadır.

Keskin Gezilecek Yerleri :

Keskin ilçesinde gezilebilecek bir kaç merkez bulunmaktadır.Bunlardan en öne çıkanı ise
Sulu Mağara diyebiliriz. Bu yapı daha sonraları yapılan çalışmalar ile Turizme kazandırılmıştır. Özellikle yerli ziyaretçiler tarafından en çok gidilen yerlerin
başında gelmektedi.Diğer bir özelliği ise yarısı yapay yarısı doğal olması bu mağarayı farklı kılan etmenlerden birisidir.

Çarşı Camii:İlçe merkezinde yer alan bu cami en eski yapılardan birisidir.Yapım tarihi olarak 1871 yılında yaptırılmıştır.
1966 yılında ise restorasyon çalışması yapılmıştır.

Keskin’de gezilecek diğer yerler:
Fişekhane Binası
Ortadoks Kilisesi
Taş Mektebi
Kaya Yerleşmeleri
Cinali Köyü Türbesi

Keskin  ilçesinde  tüm gezilecek  yerler  bir birlerine  veya ilçe merkezine yakın sayılacak  konumdadır.Bu nedenle  gezilerinizde  vakit  kaybı yaşamayacaksınız.Eğer  tarihi  mekanları  seviyorsanız   gezinizden biraz  daha  memnun kalacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle