Sanal Otobüs

İzmir Trabzon Seferleri, Otobüsle Kaç Saat

İzmir Trabzon Seferleri, Otobüsle Kaç Saat

İzmir Trabzon otobüs firmalarına ait seferlerin kalkış saatleri bilgileri ile birlikte online otobüs bileti.İzmir Trabzon otobüsle kaç saat sürer ?

İzmir ülkemizde en çok sefer yapılan 3. il konumunda bulunuyor.Yerel olarak hizmet verdikleri şehirlerin otogarlarından kalkış yapan otobüsler İzotaş (İzmir Otobüs Terminali )’ta seferlerini tamamlıyorlar.Bu illerden biriside Trabzon’dur.Seferler Trabzon otobüs terminalinde son bulmaktadır.Otogardan ücretsiz şehir içi servislerini kullanabilirsiniz.

İzmir Trabzon Otobüs Seferleri Bilgi Tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.Otobüs bileti satın almak isteyenler üst kısımdan arama yapabilir ve biletlerini temin edebilirler.

Trabzon ile İzmir otobüs seferlerinin karşılıklı gerçekleştiğini belirtmemeiz gerekiyor.Özellikle Metro Turizm otobüsleri günlük iki sefer ile hizmet veriyor.Karadeniz’in bilinen otobüs firmalarını bu güzergah üzerinde görmeniz mümkündür.Kanberoğlu Turizm, Ali Osman Ulusoy Turizm, Ulusoy Turizm , Lüks Karadeniz ve Doğu Karadeniz Turizm diğer otobüs işletmeleridir.

Otobüs bileti fiyatları 140 lira ile 145 lira arasında satışa sunulmuştur.Otobüs bileti alım kanalları  www.sanalotobus.com , firmaların resmi  internet siteleri ve bilet satış ofisleri -şubeleridir.

İzmir-Trabzon Otobüsle Kaç Saat

Yolculukların öncesinde en çok merak edilen soruların başında yolculuk süresi geliyor.Kimileri kısa süren yolculukları severken uzun yolculuk sürelerini ve özellikle otobüsile seyahati sevenler ise yolculuğun biraz daha uzun olmasında bir sakınca görmüyorlar.
İki şehrimiz araısında ise ortalam 20 saatlik bir otobüsle seyahat süresi bulunuyor.Bu uzun sayılan yolculukta konforlu otobüsler ile keyifli bir seyahat sizi bekliyor diyebiliriz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle