Sanal Otobüs

İzmit Eskişehir Otobüs Biletleri

İzmit  Eskişehir Otobüs Biletleri

İzmit Eskişehir Otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da!
Otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alın!

Eskişehir, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan aynı adlı ilin merkezidir. Ortasından Porsuk Çayı geçen şehir, içerisinde Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nin bulunması nedeniyle bir öğrenci kenti görünümündedir. 2011 yılının verilerine göre şehir merkezinin toplam nüfusu 648.396’dır.

İzmit  Eskişehir  otobüs biletlerinizi sanalotobus.com sitemizeden online olarak satın alabilirsiniz.

Bu güzergah üzerinde sefer yapabileceğiniz otobüs firmaları ise

Anadolu Ulaşım  ve İsmail Ayaz otobüs işletmeleridir.

Anadolu Ulaşım  İzmit Eskişehir

Anadolu Ulaşım  İstanbul Eskişehir otobüs seferlerini yapmaktadır.İstanbul Esenler otogarından hareket eden otobüsleri  Alibeyköy  Dudullu  İzmit  ve son durak olarak Eskişehir.

Anadolu Ulaşım otobüslerinde  yolcuların rahatlığı için bir çok detay  düşünülmüştür.2+1  koltuk düzenli olarak hizmet veren otobüsleriyle seyahatlerinizde tv koltuk kablosuz internet yanında  elektiriz  pirizleri ile cep telefonu  bilgisayarlarınız ve benzeri olan elektrikli eşyalarınızı sarj edebilir  ve  yolculuğunuz boyunca  kullanabilirsiniz.

İsmail Ayaz  İzmit  Eskişehir

İsmail Ayaz Turizm Eskişehir merkezli otobüs seferleri yapan bir firmadır.Gün içerisinde  İstanbul  İzmir  Bilecik ve Eskişehir otobüs seferlerinide yapmaktadır.

Otobüslerde sıcak  ve soğuk içecek ikramı  bulunmaktadır.Uydu yayını ile canlı yayınlar ile  televizyon kanallarını  izleyebilirsiniz.

İsmail Ayaz Turizm  bu iki şehir arasından Nonstop olarak direkt otobüs seferlerinide yapmaktadır.Bu otobüs seferi ise 2 saat 45 dakika  sürmektedir

Otobüs  Seferleri

Kocaeli   Eskişehir otobüs ile seyahat edildiğinde yaklaşık olara  4 veya 5 saat olarak hesaplanmaktadır.Otobüs firmaları bir kez dinlenme molası vermektedir.

Gidiş ve dönüş biletinizi de satın alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle