Sanal Otobüs

Kale Turizm Otogar ve Şubeleri İletişim

Kale Turizm Otogar ve Şubeleri İletişim
Kale Turizm  İStanbul Esenler Tekirdağ Saray Vize  Ezine Dudullu İzmir Ayvalık Denizli Çorlu Çanakkele Aydın iletişim bilgileri ve telefon numaraları . Tüm Türkiye’den  ulaşabileceğiniz numara  0850 811 5959 dir. Türkiye’nin en büyük turizm ve taşımacılık organizasyonlarından biri olan Kale Seyahat, kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yıl artırmaktadır.
2012 yılında 20 milyon düzeyinde olan Şirket’in toplam yolcu sayısının, 2013 yılında 22 milyon seviyesine getirilmesi hedeflenmektedir. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip alternatiflerin oluştuğu bir dönemde. Kale Seyahat’in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi Şirket’in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir.

Kale Turizm Yolculuk

Yolcuların ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müşterinin olduğu her yere götürme felsefesinden yola çıkan Kale Seyahat, şehir içi servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır. Kale Seyahat, geniş servis ağı ile yolcuların servis ihtiyacı taleplerine cevap vermektedir.Firma güleryüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurt içinde servis araçları, modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla siz değerli yolcularına yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli gibi birçok sefer sunuyor. Uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yolcuların değişken beklentilerini karşılamak için sürekli çalışmakta.

Rekabetin hizmet standardını ve kalitesini yükseltmek olduğuna inanarak maliyetlerin çok altında fiyatlandırmaların ancak mevzuata aykırı hareket ederek haksız rekabet yapmakla, taahhütlerin arkasında durmamakla, belirli maliyetler kısıtlanarak seyahat güvence ve kalitesini etkileyerek yapılabileceğini hatırlatırız. Bu bağlamda ilkesidoğrultusunda, adımıza yakışır değerler ortaya koyarak hizmet vermektedir.

Kale Turizm İletişim :

Adres : Büyük İstanbul Otogarı No:139-140
İstanbul / Türkiye
Telefon : 0212 658 01 58 – 59
Müşteri Hizmetleri : 0850 811 59 59
E-Mail : kaleseyahat@hotmail.com

Otobüs bileti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle