Sanal Otobüs

Kamil Koç Rahat Hat Otobüs

Kamil Koç Rahat Hat Otobüs

Kamil Koç rahat hat otobüs filosu özellikleri , koltuk düzeni  ,otobüs içi  koltuk numaraları oturma planı ve ikramları hakkında tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor. Pilot uygulaması 15 Ocak 2005 tarihinde, Bursa-Ankara güzergâhında başlayan ve bugün tamamı özmal 51 araçlık bir filoyla gerçekleştirilen. Rahat Hat Seferleri, üçüncü yaşını doldurdu. Gördüğü ilgi ve talep doğrultusunda, gün geçtikçe daha fazla araçla güçlendirilen Rahat Hat filosu, tüm konforu ve özellikleri yanında, uygun fiyatıyla da ilgi çekiyor.

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 1100 araçlık filosuyla Türkiye’nin en genç ve en büyük filosuna sahip karayolu yolcu taşıma firmalarının başında geliyor. Her yıl yenilenen filo son teknolojiye sahip Mercedes, Setra, Temsa ve Man marka araçlardan oluşmaktadır.

Kamil Koç Rahat Hat

Konfor ve Teknoloji 

 •         En yüksek kalitede üretilen koltuk, tavan ve yan duvar döşemeleri standarttır.
 •          Ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile yolculara en uzun yolculuklarda bile benzersiz konfor sunuyor. Ayrıca bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile yolculuk konforu tamamlanıyor.
 •          Koltuk arkası filelerde her sefer öncesi personel tarafından yenilenen kişiye özel kulaklık kılıfları bulunuyor.
 •          Her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi bulunuyor.
 •          Araç her mevsimde ve hava koşulunda, yolcu kabininin ideal sıcaklık ve nem ayarını sağlayan ve düzenli olarak kontrol / yenileme yapılan anti alerjik filtreli güçlü bir klima sistemine sahiptir. Hassas kontrollü otomatik klima, homojen ısı dağıtımı sağlarken düşük ses seviyesi sayesinde yolcuların rahat bir seyahat geçiriyor.
 •          Filodaki tüm araçlarda bulunan kişiye özel tam dokunmatik koltuk arkası ekranlar görüntü ve ses kalitesiyle yolculara sinema keyfini yaşatıyor.
 •          Otobüslerin tamamında bulunan ücretsiz wireless sayesinde yolcuların internet erişimi yolculuk boyunca sağlanıyor.
 •          Otobüslerde bulunan soğutucu alanları ve araç için özel üretilen sıcak su kettle ile soğuk ve sıcak içecekleri yolcuların arzularına göre hazırlanıyor ve servis ediliyor.
 •          Açık büfe ikramları hijyen standartlarına uygun, kapalı ve markalı ambalaj ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca otobüslerde isteğe bağlı diyet ürünlerimiz de bulunmaktadır.
 •          Koltuk arkası filelerde yer alan kurumsal yayını Yolculuk dergisi seyahatleri daha keyifli hâle getiriyor.
 •          Araçlarımızda 220 volt elektrik priz standart. Yolcularımız seyahatleri boyunca tüm elektronik cihazlarını rahatça kullanabiliyor ve şarj edebiliyor.

Kamil Koç Rahat Hat Otobüs

Özel eğitimli personel, zengin ikram çeşitliliği ile de yolcularına ayrıcalık sunan Rahat Hat otobüsleri, konfor ve imkânlarının dışında, sahip olduğu teknik özellikleri sayesinde de güvenli bir yolculuk sunuyor. Özel üretim olan Man Fortuna araçlar, yarı otomatik pilota sahip. Bu sayede araç kaptanları, hızı istedikleri şekilde belirleyip (örneğin 80 km.), sadece otobüsün direksiyon kontrolü ile ilgilenebiliyorlar. Direksiyon kontrolü haricinde tüm sistem, otobüsün donanımı sayesinde idare edilebiliyor. Rampa çıkarken, yokuş inerken, viraj dönerken araç, hızı koşullara göre ayarladığından, kaptanın rahat sürüşünü arttırdığı gibi, yolcular için de daha fazla güvenlik sunuyor.

Kamil Koç Turizm Rahat hat filosunda en arka koltuk diye bir sıkıntı söz konusu bile değil.Tüm koltuklarda bulunan ekrandan otobüsün önünde yer alan kamera ile yol takibi yababilirsiniz.Tuvaletler ülkemizde pek tercih edilmediği için rahat hat otobüslerinde de bulunmuyor.
Özellikle İstanbul-Ankara otobüs seferlerinde rahat hat tercihi çok iyi olacaktır.Bilet alma işlemlerinizi resmi siteden gerçekleştirmeniz gerekiyor.Tüm otobüslerde rahat konsepti olduğu için açıkcası Kamil Koç filosunda böyle bir fark yok diyebiliriz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. belgin melekoglu dedi ki:

  Soforun tlf ile konusmaya dalip viraji sert almasi sonucu ust rafta duran laptop dusup kirildi sikayetimizde ciddiye alinmadi unuversite ogrencisi olan kizim yeni laptop almak zorunda kaldi oysaki zararin sofor hatasindan kaynaklandigina herkez sahitti ogrenci icin yeni bir laptop maddi bir kulfet oldu duyarsizliginizdan dolayi sizi KİNİYORUM

 2. belgin melekoglu dedi ki:

  Yapilan sikayeti ciddiye almadiginizdan bir universite ogrencisine verdiginiz maddi zarari karsilamadiginiz icin sizi kiniyorum

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle