Kamil Koç Turizm Yolcum Nerede

Kamil Koç Turizm yeniliklerinden birisi de yolcum nerede uygulaması www.kamilkoc.com.tr site adresinden takip edebilirsiniz.

https://www.kamilkoc.com.tr/yolcum-nerede linki ise doğrudan ilgili olan sayfaya yönlendiriyor.Yolcunuzun tam olarak nerede seyahat halinde olduğunu öğrenebilmeniz için bazı bilgileri ihtiyacınız bulunuyor.
Nereden – Nereye ve sefer tarihi ile saatini seçmeniz gerekiyor.Bazı internet sitelerinde bu uygulamanın çalışmadığı söyleniyor fakat 01.08.2018 tarihinde yaptığımız kontrollerde her hangi bir sıkıntı ve sorun yaşamadan uygulamayı kullandığımızı belirtmek isteriz.

KAMİL KOÇ  444 05 62 www.kamilkoc.com.tr bilgi alabileceğiniz diğer kanallardır.

Kamil Koç hizmetlerinden sadece bir tanesi yocum nerede uygulamasıdır.Bu uygulama ile sevdiklerinizin hangi yol güzergahında olduğunu görebilirsiniz. Yollarda ki yolcunuzdan sürekli haber almak bazı durumlarda mümkün olmuyor. Bunun için yolcum nerede uyguluması diğer firmalar tarafından da kullanılmalı ve yaygınlaştırılmalıdır.

Yine belirttiğimiz gibi Yolcum nerede uygulaması sağlıklı olarak çalışması için sefer tarihi ve saatinin sisteme girilmesi önem arz etmektedir.
Ayrıca mobil üzerinden de bu uygulamayı kullanabilirsiniz.Kamil Koç Turizm ayrıcaklıklarını yapamanız için ihtiyacınız  otobüs bileti Kamil Koç’ta.

Kamil Koç otobüs firması bu yolcum nerede uygulamasını başarılı bir şekilde uygulayan otobüs firmalarından birisidir. Yukarıda verdiğimiz ilgili linkteki adres resmi sitedir. Kamil Koç sitesinde de oldukça kullanışlı bir ara yüz sizleri bekliyor.

Kamil Koç Turizm otobüs firmasının bu uygulamasını faydalı buluyor musunuz ? Değerli yorumlarınızı bize yazmayı ihmal etmeyin. Bu uygulamanın daha iyi şekilde olması için tavsiye ve önerilerinizi dikkate alınması için görüşlerinizi paylaşınız.

 

 

 

Kamil Koç Turizm Yolcum Nerede” için 4 yorum

 • 05 Nisan 2015 tarihinde, saat 20:15
  Permalink

  Yolcum nerede uygulamanizin oldugunu söylüyorsunuz
  Fakat bu uygulamayi kullanmak icin herhangi basit bir yol yok.
  Madem insanlar kullanamayacak neden böyle bir uygulamanizin oldugunu cok merak ediyorum
  Maksat insanlari bu uygulamanin olduguna ama insanlarin becerip kullanamadigina inandirmakmi?
  Kocaman kurumsal bir şirket olmaniza ragmen
  Bu tarz küçük sıkıntılarinizin olmamasi gerektigini düşünüyorum

  Iyi kazançlar.

  Yanıtla
 • 25 Eylül 2015 tarihinde, saat 18:12
  Permalink

  Begun yolcumu ankaradan ist takip Etim super uygulama Cok guzzl tskrlrr

  Yanıtla
 • 07 Temmuz 2016 tarihinde, saat 00:04
  Permalink

  Yolcum nerdeyi kullanmak için actim fakat yolculumu yanlış yere gindermisim. Amasya diye biliyordum. Meğer Afrika’ya göndermişim. . Orada OkyanusunOkyanusun ortasinda gözüküyor. ..

  Yanıtla
 • 28 Ocak 2017 tarihinde, saat 11:10
  Permalink

  Bugün yolcularimi kutahyadan canakkaleye 09:00 arabasiyla yolcu ettim hatta tehirli geldi 09:30 yolcumu takip ediyorum birturlu acilmiyor bilet alma cikiyor aracin kalkis saati yazilmiyor nasil bir uygulama bilmiyorum, anadolu trizime bakiyorum aracin kalkis saatini yazinca aracin nerde oldugunu, hizini harita uzerinden cok rahat bisekilde takip edebiliyorsun bu uygulama neden kamil koc ta yok merak ediyorum anadoludan cok eski kurulmus bi firma neden uygulamasi calismiyor acaba ilgilenen yokmu.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir