Otobüs Bileti

Kamil Koç ‘a 35 Adet Tourismo Teslimatı

Kamil Koç ‘a 35 Adet Tourismo Teslimatı

Karayolu yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren, ortalama 1.100 araçlık filosuyla, 67 ilde 861 satış noktasında yolcularına hizmet vermektedir. Kamil Koç, filosunu Mercedes-Benz marka yeni Tourismo 16 RHD (2+1) araçlarla gençleştirmeye devam ediyor.

 

Sezon öncesinde Kamil Koç Turizm‘den otobüs teslimatı gerçekleştirerek filosunu güçlendirdi. Yeni sezon ile birlikte 2018 yılı içerisinde 20 Milyon yolcu hedefini gerçekleştirmek ve yolcularının beklentilerini karşılamak için yapılan bu teslimatlar ile birlikte filodaki toplam otobüs sayısı 1000 i geçti. Bu rakamlar ile birlikte en çok otobüsü filosunda bulunduran iki firmadan birisi konumuna ulaştı.

Tören sırasında konuşma yapan Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, “Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında 91 yıldır faaliyet gösteren Kâmil Koç gibi köklü bir firmaya 35 adet yeni Tourismo RHD (2+1) satışı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz de Mercedes-Benz Türk olarak, toplamda 1 milyar Avro’yu aşan yatırım hacmimizle Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biri olmaya ve satışlarımızla pazardaki 51 yıllık liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. Bu bağlamda her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek, müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda ürünlerimizi çeşitlendiriyoruz ve tesislerimize yatırımlarda bulunuyoruz. Şirketimizin kurulduğu günden bu yana otobüs fabrikamıza 460 milyon €’yu aşkın yatırım gerçekleştirdik ve 85.000’nin üzerinde otobüs ürettik. 2017 yılında 3.795 adet otobüs üreten şirketimiz, bunun 3.350 adedini ihraç etti. Yurtiçi pazarında da Kamil Koç gibi büyük firmalarla uzun yıllardır süre gelen işbirliklerimizin devamını temenni ediyoruz.” dedi.

Kamil Koç

Kamil Koç

Kamil Koç’un Kaç Otobüsü Var

Yapılan bu otobüs teslimatları ile birlikte filoda kaç otobüs olduğunu merak ediyorsanız bu bölümde cevap vermeye çalışacağız.Firmalar otobüs teslimat konusunda her zaman bakımlı ve genç otobüsleri barındırmak isterler.Bu nedenle bazı dönemlerde filodan ayrılan otobüsler çoğunlukta olurken bazı dönemler de ise filoya katılan otobüsler çoğunlukta olabiliyor.Genel olarak ayrılan araçların yerine daha yenisi belli bir süre sonra ekleniyor.Malum ekonomik şartlar nedeniyle firmalar yeni teslimat yapmakta güçlük çekiyorlar.

Kamik Koç otobüs işletmesinin yaptığı bu son teslimatlar ile birlikte genel müdürün verdiği rakamlara göre filoda 1100 otobüs bulunuyor.
Bunların %40 oranındakileri Kamil Koç Turizm’in öz mal otobüsleridir.Yani bu hesaba göre bakacak olursak 440 kendi otobüsü bulunuyor.
Fakat diğer hizmet veren otobüsler ile birlikte güçlü bir Kamil Koç filosu rakamı ortaya çıkıyor.

Kamil Koç otobüslerinin hepsi belirli bir standart kalitesine sahip ve genelde genç ve son model araçlar tercih ediliyor.Özellikle koltuk arkası  yayın yapan ekranı olmayan bir otobüs bulunmuyor.Ayrıca çoğu otobüsü de koltuk düzeni olarak 2+1 şekline dizayn edilmiş.Kamil Koç Turizm bünyesinde ki tüm araçlar öz mal otobüsleri standartını yolcularına sunuyor.Kamil Koç otobüsleri hakkında yorumu bulunan değerli okurlarımız yorumlarını bizimle paylaşabilirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle