Sanal Otobüs

Kanberoğlu Turizm Trabzon Otogar Telefon

Kanberoğlu Turizm Trabzon Otogar Telefon

Kanberoğlu Turizm Trabzon ‘da hizmer veren bilet satış ofisleri telefon numaralarından seferleri, otobüs bileti fiyatları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm Trabzonda hizmet veren ilk otobüs firmalarından birisidir.Kurucusu olan Yaşar Kemal Kanber tarafından kurularak seferlerine başlamıştır.Hatta ilk seferini de Trabzondan kalkış yapan otobüsüyle birlikte Ankara , İstanbul ve Samsun illerine yaparak yolculuk serüvenine başladı.

Karadeniz bölgesi denildiğinde Trabzon ilk akla gelenlerdendir.Trabzon denildiğinde ise otobüs sektörü bakımından bir kaç firma aklınıza gelecektir.Bu firmalardan biriside kesinlikle Kanberoğlu Turizm otobüs firması olabilir.Köklü geçmişi sayesinde biriktirdiği tecrübeyi her daim yükselterek sunan kendisine sadık müşterilerinin memnuniyetini kazanmanın daha önemli olduğu bir otobüs firması olma yolundadır.

Günümüze gelindiğinde ise Karadeniz Bölgesinde yer alan bir çok ilimize ve ilçemize seferleri gerçekleştiren bir işletme haline geldi.Günümüzün teknolojik gereksinimlerini de kısa süre içerisinde otobüslerinde uygulamasıyla iyi bir hizmet anlayışı olduğunu bizlere göstermiştir.

Kanberoğlu Turizm otobüs şirketinin merkezi olarak adlandırabileceğimiz Trabzonda hizmet veren bilet satış noktalarını aşağıda sizlere aktarmak isteriz.

Kanberoğlu Turizm Trabzon Şubeleri

TRABZON AYASOFYA (462)-229-92-94
TRABZON GURGEN TURİZM (462)-321-05-72
TRABZON MEYDAN (462)-321-45-44
TRABZON MOLOZ (462)-322-35-25

Kanberoğlu Turizm Trabzon Otogar İletişim

Genel Merkez: DEĞİRMENDERE OTOGARI NO:5 TRABZON/
Merkez Telefon: 0462 325 22 83
TRABZON TRABZON OTOGAR (462)-325-20-77

Kanberoğlu Turizm hakkında görüş,öneri , teşekkür veya varsa şikayetlerinizi bu başlık altında yorumlayabilrsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle