Sanal Otobüs

Kaptanoğlu Seyahat Telefon Numaraları

Kaptanoğlu Seyahat Telefon Numaraları

Kaptanoğlu Seyahat Telefon  Giresun merkezinde kurulmuş ve seferlerini bu il merkezi alarak yapmak üzere hizmetlerini sürdürmektedir.Hergün yaptığı  Giresun İstanbul Espiye Bolu Sakarya Ankara  İzmit Yalova  hattında yolcu taşımacılı yapmaktadır.Özellikle Giresun Espiye ilçesinden kalkış yaptığı otobüs sefeleri ile dikkat çekmektedir.

Bu makalemizin konusunuda Kaptanoğlu Turizm otobüs işletmesine daha rahat ulaşma imkanına sahip  olabilmeniz için telefon numaraları ve bilet satış ofislerinin isimlerini sizlerle paylaşmak istedik.Fakat hatırlatmakta fayda görüyoruz Kaptanoğlu Turizm otobüs firmasının online otobüs bileti sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Telefon numaralarını iletmeden önce genel iletişim bilgileri:
Adres : MERKEZ MAH. BELEDİYE OTOGARI ESPİYE/GİRESUN/TÜRKİYE
Genel Müdürlük :0454 611 41 80
E- Posta : bilgi@kaptanogluseyahat.com

Kaptanoğlu Seyahat Telefon

Kaptanoğlu Turizm’in Espiye merkezi seferler yaptığını belirtmiştik dilerseniz Espiye hakkında kısaca bir turizm bilgisi verelim

Espiye’de Turizm

1.derecede Arkeolojik Sit Alanı olarak ilan edilen Andoz Kalesi, ilçeye ayrı bir güzellik katmaktadır. Espiye Merkez Camii, Şahinyuva köyündeki kilise, Ağanın Köprüsü, Harova Köprüsü, Sınır Köprüsü ve Ericek Köprüsü adıyla anılan kemer köprüler dikkat çekicidir. Espiye’de ayrıca ilçeye 4 km. uzaklıkta Zefre mevkiinde Cenevizlilerden kaldığı söylenen bir tersane kalıntısı da bulunmaktadır.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Otçu Göçü Yayla Şenliğinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.Temmuz ayının ilk Perşembe ve Cuma günü.

Espiye otobüs biletinizi almak için Kaptanoğlu seyahat firmasını tercih edebilirsiniz.Kaptanoğlu Seyahat telefon numalarından da otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.İyi yolculuklar dileriz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle