Kırşehir Otobüs Bileti

Türkiye’nin bir çok noktasına  otobüs seferlerinin  tek çatı altında  görüntülenmesini  sağlayan sitemizde  otobüs biletinizi   sorgulayarak  ister  kredi  kartınızla  satın alın  isterseniz  adınıza  rezerv  ettirmek  üzere  daha sonra  size  verilen  PNR  kodu ile   biletinizi  temin edebilirsiniz.
Kırşehir otobüs firmalarından  olan Şanal Kırşehir  Turizm ve Mermerler  Turizm  bu şehir merkezli  seyahatleri  yapmaktadır.Kırşehir ilimiz

Kırşehir ile  Ankara  arasında  ki  yol mesafesi  181  km  iken  İstanbul  ile  arasında   yaklaşık olarak  635  km  olarak  hesaplanmıştır.Otobüslerimzde  yer alan  değişik  özellikler ile  birlikte  bu uzun  yolculuk süresince  canınızı  hiç sıkılmadan  seyahatlerinizi  gerçekleştirebilirisiniz.Koltuk arkası  televizyon  ile  film  ve  müzik  keyfini  dilediğinizi  seçerek değerlendirebilirsiniz.Kablosuz internet ile  sanal olarak   eğlenceli vakitler  geçirebilirsiniz.Otobüs şirketi  dinlenme  tesislerinde  mola verereke  hem  yolcuların  ihtiyaçlarını  karşılaması  için  bir   imkan tanırken  kaptanlarda  ise  değişiklik  yaparak  güvenli  bir  yolculuk  imkanı  sunmaktadır.

Şehrin gezilecek yerleri  ise; Ahi Evran Camii ve Türbesi‘dir. Ahilik teşkilatının kurucu olan Ahi Evran’ın ismini taşıyan cami, 1482 yılında yaptırılmıştır.

Cacabey Medresesi ise yine şehir merkezinde bulunan tarihi mekanlardan biridir. 1272 yılından bu yana sağlamlığını koruyan medrese, Kırşehir Beyi Cacoğlu Emir Nurettin’in isteği üzerine inşa edilmiştir.

Aşık Paşa Türbesi de diğer  gezilmesi  gereken  önemli bir  yerdir

Kırşehir’in gezilecek yerleri bunlarla sınırlı değil. Farklı yerlerde bulunan şifalı sularında dinlenip huzur bulmak ayrı bir keyif verir. Şehrin, tarihi mekanlarını gezerken doğal güzelliklerini ve şifalı kaplıcalarını da keşif noktalarınız arasında olmalı.Kırşehir  gezisine gitmek  için otobüs bileti  www.sanalotobus.com dan  alınabilir.

Yolculuğunuzun en iyi  şekilde geçmesini  diliyoruz.

Kırşehir Otobüs Bileti” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir