Sanal Otobüs

Kolaylı Dinlenme Tesisleri

Kolaylı Dinlenme Tesisleri

Kolaylı dinlenme tesisleri nerededir adres ve telefon numaraları  kısaca bu dinlenme tesislerini  tanıtacağımız bu yazımıza hoşgeldiniz. Öncelikle şehirler arası otobüs firmalarından biriyle  yolculuk denilince akıllara ilk gelenlerin başında da dinlenme tesisleri gelmektedir. Özellikle  uzun bir  yolculuk yapacaksanız bir kaç dinlenme tesisinde  mola vereceksiniz demektedir.

Bizim ise konumuz belirttiğimiz  gibi Kolaylı Dinlenme Tesisleri  içerisinde hemen hemen yok yok diyebiliriz. Yolculuk sırasında ve öncesinde ihtiyacınız olan tüm  ürünleri sunuyor. Bunların yanında da  yöresel lezzetleri beğeniye sunuyor. Dilerseniz neler var bir göz atalım:


Restaurant:  Geleneksel tatların yer aldığı tüm yemekleri sizlere sunuyor.Her zaman  bir sıcak çorbası bulunuyor.Soğuk günlerde içinizi  ısıtacağınız güzel bir mekan.

FastFood: Bu alanda köfte döner gibi hızlı olan  yiyecekler hazırlanıyor.Ayrıa sucuk döneri de farklı bir lezzet olarak beğeniye sunulmuştur.

Market:  Bir çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yüzlerce ürünü buradan temin edebilirsiniz.Paketlenmiş gıdalar , içecekler ve bir birinden güzel hediyelerin yer aldığı marketten alışveriş yapabilirsiniz.

Sucuk Reyonu: Bildiğiniz üzere Afyon sucuğu da meşhurdur.Kolaylı tesisleri de Cumhuriyet sucuklarının  satıldığı bir bölüm bulunuyor.Kaliteli ve lezzetli bir Afyon sucuğu almadıysanız kesinlikle üzülmeyin. Buradan temin edebilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonu: Tüm tesislerde olduğu gibi bu tesislerde de bir benzin istasyonu bulunuyor.Shell akaryakın istasyonu ile kaliteli yakıtınızı buradan temin edebilirsiniz.


Kolaylı Dinlenme Tesisleri Hakkında Yapılan Bir Kaç Yorum:

Tesis  gerçekten güzel fakat  aşırı bir şekilde pahalı.      Emre Karagöz

Kolaylı tesislerine günce yüzlerce otobüs  geliyor ve bir sürü  insan buradan geçiyor belirli bir kalite standartı var fakat bu kadar insan gelip geçince ister istemez aksamalar oluyor , fakat wc ile lavabo ayrı olması da ayrı bir handikap yine de fena değildir.    Yavuz Kaleli

Sizde Kolaylı dinlenme tesisleri ile görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.Aşağıda ki yorum kısmından bize ulaşmanız mümkündür.Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

 

Sitemiz üzerinde dinlenme tesislerinin tanıtımlarını yapmaktayız.Diğer dinlenme tesislerinden bazılarına aşağıda ki linklerde ulaşabilirsiniz.

Kula Kapadokya Tesisleri

Bolu Sebahattinin Yeri

İşleyen Tesisi

Taytem Tesisleri

Sizde sitemiz üzerinde görmek istediğiniz tesisleri bize yazabilirsiniz.Yorumlara görmek istediğiniz Mola yerlerini söyleyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle