Sanal Otobüs

Konya Burdur Otobüs Seferi

Konya Burdur Otobüs Seferi

Konya Burdur ucuz otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve saatleri Sanalotobus.com’da.  100’den fazla otobüs firmalarını karşılaştırın, karlı çıkın.

Konya  Burdur  otobüs seferi

Konya  İç Anadolu  Bölgemizde yer alan ve bir çok önemli tarihi  mekanlara  ev  sahipliği yapan   bir  ilimizdir. Dünyaca  ünlü Mevlana  Türbesi  ile  tanınmıştır. Konya’dan  Burdura  giden otobüs firması ise  Süha Turizm dir. Kayseri  merkezli kurulmuş olan otobüs  firması   aynı zamanda bu iki şehrimiz arasında da otobüs seferlerini gerçekleştirmektedir.

Burdur  ile Konya arasında otobüs ile  seyahat edildiği  taktirde yaklaşık olarak   4  ile 5 saat aralığında  sürmektedir. Bu süre şirket tarafından opsiyonel olarak  değişebilmektedir. Bu güzergahtaki otobüs  ile  Kayseri  şehirler  arası otobüs terminalinede  ulaşma  imkanına sahipsiniz.

Süha Turizm  modern ve yenilikçi bir  firmadır.Araç  içi servisleri ve diğer  hizmetleri  ile  farklılaştıran diğer bir  özelliğidir.

Yolculuk  boyunca  otobüs  içerisinde  görevli olan personel tarafından  sıcak ve soğuk içecek ikramı  yapılmaktadır.Ayrıca  önde gelen  markalar ile  yiyecek ikramıda  yapılmaktadır.Kişiye  özel olarak yayın yapılmakta  film ,müzik  , canlı tv gibi  önemli   hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Türkiyenin Her Yerinden   444 11 38 numaralı hat  ile   Süha Turizm hakkında  ki  tüm istediğiniz bilgileri  daha  ayrıntılı olarak  edinebilirsiniz.

Süha Turizm otobüs  işletmetmelerinin yapmış  olduğu  Burdur  – Konya ve   Konya  Burdur otobüs  seferlerinin biletlerini  online olarak sitemiz sanalotobus.com  üzerinden online ve  güvenle  yorulmadan  satın alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle