Sanal Otobüs

Kozaklı Seyahat

Kozaklı Seyahat

Kozaklı Seyahat ismini sefer yaptığı ilçeden almıştır. Kozaklı’dan hareket eden araçları ile Nevşehir şehir merkezine, Kayseri ve Ankara’ya sefer düzenlemektedir. Kozaklı Nevşehir’in termal merkezi olarak bilinmektedir. Özel araçları ile ilçeye gelemeyenler için Kozaklı Turizm sefer düzenlemektedir. Kozaklı, Nevşehir , Ankara, Kayseri ve Kırşehir seferlerini gerçekleştirmektedir.

Kozaklı Seyahat Kayseri Terminal

Kayseri terminalden hergün Kozaklı’ya sefer düzenlenmektedir. Her yarım saate bir araç terminalden kalkış yapmaktadır.
İrtibat için merkez telefon numarası : 0384 471 30 66

Kozaklı Seyahat Ankara

kozaklı seyahat

Günlük tek sefer yapılan firmada Ankara ile Kozaklı arasında karşılıklı olarak hizmet verilmektedir. Hergün sabah saat 9 olarak hareket saati belirlenmiştir. Kozaklı ile Ankara arası yaklaşk olarak 265 kilometredir.
Bu süre ise ortalama 5 saat sürmektedir.

Kozaklı Seyahat Nevşehir

Bulunduğunuz merkezden Kozaklı ilçesine doğruda bir sefer bulunmuyorsa Kayseri veya Nevşehir üzerinden bu ilçeye ulaşabilirsiniz. Kozaklı İşletmesinin günlük olarak Nevşehir Terminaline seferi bulunuyor.
Nevşehir ile Kozaklı arasında yapılan seferler gündüz 11’de son bulmaktadır. Ayrıca Kozaklı’dan Nevşehir ilçelerine seyahat etmenizde mümkündür. Avanos, Kalaba, Çalış, Topaklı, Mahmat arası seferleri de bulunuyor.Daha detaylı bilgi için Kozaklı merkez numarası 0384 471 30 66’yı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle