Sanal Otobüs

Lapseki İstanbul Otobüs Bileti

Lapseki İstanbul Otobüs Bileti

Lapseki İstanbul  otobüs bileti www.Sanalotobubu.Com  adresinde.Otobüs Firmaları  ve  Sefer saatlerini  öğrenmek için  bu yazımızı  okumalısınız.

Öncelikle  bu sefer  hattında  hangi  otobüs firmaları  ile seyahat  edeceksiniz   onu sizlere  aktaralım  .İlk  olarak Metro  Turizm  den  bahsedelim.Türkiye’de en çok  otobüs seferi  olan  otobüs  firmasıdır.Bir çok  noktaya  seferleri ile en geniş  sefer ağına  ulaşmaktadır.İstanbul Ankar  İzmir  gibi  metropol  illerimizden hemen  hemen tüm bölgelere    yolcu taşımacılığı  yapmaktadır.Aynı  zamanda  sürekli  büyüyen otobüs  filosu  ve  standart  hizmetleri  ile  müşteri   memnuniyeti  odaklı  çalışmaktadır.

Diğer  bir otobüs firma  ise  Çanakkale  ile  özdeşleşmiş  bir  oluşum  Truva Turzizm  otobüs işletmesi .Gerçekten sürekli  kendisini  geliştiren ve  yolcularına  hizmet  etmeyi  ilke  edinmiş  bir otobüs  firmasıdır.Yeni  otobüsleri  ile  son model  araç  için  teknoloji  donanımı ile  kendisini  tercih eden  yolcuların  konforlu  bir  seyahat  etmesi  için   gayret  göstermektedir.

Lapseki ile İstanbul  arasında  ki  seferlerin  detaylarına  bakalım  .
Otobüs seferi  ortalama olarak  5  ile 6 saat sürmektedir.Tabi  Trakya bölgesiden İstanbul girişi  bir hayli  trafikli geçiyor bu  ortalama  bir süredir.
Otobüs Bilet Fiyatı  40 tl  olarak  heseplamıştır. Bu fiyat  26 Mart 2016  tarihin  aittir.
İstanbula  gelindiğinde ise Bayrampaşa  da  yer  alan Büyük İstanbul otogarında sefer son  bulmaktadır.
Otobüs  firmaların  şehir için  servisleri ile  dilediğiniz  ilçeye  ücretsiz olarak  ulaşabilirsiniz.
Metro Turizm  ve Truva Turizm otobüs biletini  sitemiz üzerinde online olarak  satın alabilirsiniz.
Yolculuğunuzun  en iyi şekilde  geçmesini  diliyoruz .

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle