Sanal Otobüs

Lider Ağrı Doğuş Turizm Şubeleri Telefon

Lider Ağrı Doğuş Turizm Şubeleri Telefon

Lider Ağrı Doğuş Turizm şubeleri telefon numarası burada.İstanbul Bayrampaşa , Harem Antalya Aksaray Kayseri Burdur Düzce Doğubeyazıt seferlerini öğrenebilirsiniz.Hiç durmaksızın yollarda olan Lider Ağrı Doğuş Turizm yeniliklerinde öncü otobüs firmalarından birisi diyebiliriz.Ağrı’da hizmet veren önemli otobüs firmaları bulunuyor.Özellikle Mek Ağrı Dağı Turizm ile tatlı bir rakabet halinde olan seyahat işletmesinin de en çok doluluk oranına sahip otobüs seferleri İstanbul seferleridir.Aynı zamanda Burdur üzeri gerçekleştirdiği Antalya seferi de bir hayli yoğun diyebiliriz.

lider doğuş turizm

lider doğuş turizm

Lider  Ağrı  Doğuş Turizm  ismini  aldığı  şehir  merkezli  seferleri  gerçekleştirmektedir.Firmasında  8  adet  otobüsün  yer aldığı  şirkette  2 tanesi  Neoplan Starliner iken  diğerleri  mercedes benz  üretimli  Travego otobüslerden oluşmaktadır.Hergün  Ağrı  kalkış merkezli  gerçekleşen  seferleri  ile  İstanbul  Ankara     gibi  merkezlere  seferler  düzenlemektedir.

Ağrı dağı: Türkiyenin En yüksek dağı olan ve Nuh’un gemisinin de karaya oturduğu denilen dağ Ağrı dağıdır. Ayrıca Kutsal Kitaplarda da Adı zikredilmiştir. Ararat, Kuh-i Nuh, Cebel ül Haris Zirvesindeki kar 4 mevsim boyunca erimemektedir.

Lider Ağrı Doğuş Turizm Şubeleri Telefon Numaraları

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Yenimahaller Mah. Çevreyolu Bulvarı Cad. No:110 Doğubayazıt/AĞRI
TELEFON 0472 312 66 11 – 0546 675 75 62
E-Posta bilgi@lideragridogusturizm.com

Lider Ağrı Doğuş Turizm Otobüs Seferleri

Düzenli bir şekilde Ağrı merkezinden seferlerini sürdüren Lider Ağrı Doğuş Turizm’in seferleri şu şekildedir.

Ağrı  Doğubeyazıt – İstanbul
Ağrı Aşkele  – Amasya
Ağrı – Bolu
Ağrı-Tosya

Diğer otobüs seferlerini öğrenmek için sitemizin üst panelinde ki bilet arama motorunu kullanabilirsiniz.Hergün Ağrı otogarından yapılan İstanbul Ankara başta olmak üzere Erzurum otobüs seferlerinin biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle