Sanal Otobüs

Lüks Batman Turizm Telefon Numarası Tüm Şubeler

Lüks Batman Turizm Telefon Numarası Tüm Şubeler

Lüks Batman Turizm Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Batman’a giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Lüks Batman Turizm

Firma 1996 yılında GÜLÇEK ve NAYMAN aileleri tarafından kurulmuş olup 1997 yılı Nisan ayında faaliyete başlamıştır. Kurucuları H.MASUM GÜLÇEK ve A.BAKİ NAYMAN’dır.
İkinci Kuşak yöneticilik Abdurrezak NAYMAN ve Yılmaz GÜLÇEK tarafından yapılmaktadır. Yönetim olarak bizler dünyanın en iyi futbolcusununda antrenman yapmadan başarıya ulaşamaz düşüncesiyle daha iyiye daha güzele daha ileriye varabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma kurulduğu günden itibaren Mercedes-Benz marka otobüslerle sizlere hizmet vermektedir

444 21 72 Batman İstanbul ve Ankara arası hergün karşılıklı seferleri vardır.Otobüsleri Mercedes Travego araçlardan oluşmaktadır.

Lüks Batman Telefon numaraları

Batman : 444 21 72

İstanbul  :   444 21 72

Ankara :   444 21 72
Lüks  Batman  Otobüs Bileti  sitemiz üzerinden  online olarak  satın alınmaktadır.Sizde  zaman  kaybetmeden biletinizi  hemen alın.

Lüks Batman Turizm Yorumları

Sitemizde yer alan otobüs firmalarını yorumlayabilirsiniz.Her hangi bir şikayat öneri veya tebriklerinizi bize iletin hemen yayına alalım.Böylece firma yöneticileri eksiklerini görerek giderilmesi için yapılan çalışmalara netice verecektir.Tebrikleriniz iletmeniz halinde firma daha bir azimle en iyisi olmaya çalışacaktır.Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Batman’da Gezilecek Bir Yer:

Hasankeyf’in ne zaman kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Şehrin jeopolitik yapısı çok eski bir yerleşim merkezi olduğu ihtimalini kuvvetlendirmektedir. Bugün bile zaman zaman bazıları mesken olarak kullanılan çok sayıdaki mağaralar, insanların çok eski çağlarda burada yerleştiklerini göstermektedir.

Mevcut bilgilere göre, Hasankeyf kalesinin kurulması, MS. 4’üncü yüzyıla rastlamaktadır. Bu yüzyıl ortalarında, Diyarbakır çevresini ele geçiren Bizans İmparatoru Konstantinos, bölgeyi korumak amacıyla iki sınır kalesi inşa ettirmiştir. Bu iki kaleden birisi Hasankeyf Kalesidir.Kale, Sasanilere karşı siyasi bir önem kazanınca, daha sağlam bir şekilde yeniden tahkim edilmiştir. Hasankeyf, MS. 639 yılında Emeviler tarafından fethedilmiştir. Bu tarihten sonra; Abbasiler, Hamdaniler, Mervaniler, Artuklular, Eyyubiler ye Osmanlılar hakimiyet kurmuşlardır. Hasankeyf en parlak dönemini Artuklular döneminde yaşamıştır. Merkezde bu dönemden kalan pek çok tarihi eser mevcuttur.

Diğer Batman otobüs firmaları

Star Batman Turizm

Özlem Batman Turizm

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. süleyman bademci dedi ki:

    selamüm aleyküm efendim ismim süleyman bademci ben batman merkezde oturuyorum kendim konya ılgında okul okuyorum sınavlarımdan dolayı konyaya gitmek zorunda kaldım geri dönüşümde lüks batman firmanızla yolculuk yapmak istedim firmanızda bana yer olmadığını sölediler ama muavin koltuğunda oturacağımı söylediler ama otobuse bindiğimde tüm koltuklar doluydu kendim konya ılgından urfa ya kadar ayakta kaldım oturamadım kendimle birlikle 8 kişi ayaktaydı ayakta olduğumu geçtim firmanız hç bi şekilde ne bi su nede bi içecek ikramı bile olmamıştır bu ne biçim firma 19 yaşındayım şimdiye kadar böyle rezil bi firmayla karşılaşmadım bunu gerekli yerlerede şikayet ediceğim ilgilenmenizi istiyorum elimde insanların koridorda oturdukları ayakta kaldıkların videosuda var bindiğim firma arabası lüks batman 34 LID 50 09.06.2013 TARİHİNDE bindim bügün 07.09.2013 tarihinde indim bilgilerinizi arz ederm

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle