Sanal Otobüs

Lüks Elazığ Seyahat

Lüks Elazığ  Seyahat

Elazığ yeni firmasına kavuştu! Mevcut 4 tane şehirlerarası otobüs firması olan Elazığ, bugün itibariyle “Ulaşımda kalite devri başlıyor!” sloganıyla Elazığ merkezli seferlerini başlatan Lüks Elazığ Seyahat ile 5.firmasına kavuşmuş oldu.

Elazığ’da uzun yıllardır farklı ticari alanlarda faaliyet gösteren Harmanşahlar Holding. Elazığ’da şehirlerarası ulaşım sektörüne yaptığı yatırım ile Elazığ’ı yeni otobüs firmasıyla kavuşturarak,”Elazığ halkına en iyi hizmet bizde” ilkesi ile yola çıkmıştır. Harput Kalesi’nde yapılan temsili açılışta konuşan Harmanşahlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Harmanşah,açılış konuşmasında ulaşım sektörüne ve konuklarına şu sözleri iletti:

“Elazığ’da ulaşım sektöründe ilkleri yaşatmaya geldik. Elazığ’a bizden önce hiç bir yerel firma Neoplan Starliner II araç alımı yapmamıştı. İlk olarak bizler bu aracı Elazığ halkı ile tanıştırdık. Bunun ile yetinmeyip araç içi ikramlarımız firmamızın ayrıcalıkları arasında yer almaktadır.Ayrıca tüm filomuzda sınırsız internet hizmeti (WiFi) sunuyoruz.Aynı zamanda araçlarımızın her koltuğunda bulunan 220V priz çıkışlarıyla artık yolcularımızın telefonlarının ve bilgisayarlarının şarj sorunu olmayacak.

İlerleyen süreç içerisinde ise Elazığ halkına bir ilk daha yaşatarak
Elazığ-Ankara arasındaki seferlerimizi 2+1 oturma düzenine sahip araçlarla kaliteli bir hizmet sunarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.Bunun yanında Elazığ-Mersin akşam seferlerini yine 2+1 oturma düzenine sahip araçlar ile yapmayı hedefliyoruz.

Bu yatırım ve farklılıklara baktığınızda ise görülüyor ki; Elazığ halkının çağdaş,güvenilir ve konforlu seyahat etmesinin yolu Lüks Elazığ Seyahat’ten geçmekte.”Elazığ’ın çiçeği burnunda yeni firması olan Lüks Elazığ Seyahat’in seferleri ise Elazığ kalkışlı olarak Adana-Mersin-Ankara-İstanbul-İzmir-Antalya güzergahlarında karşılıklı olarak başlayacaktır.
Lüks Elazığ Seyahat Türkiye’nin her yerinden  0850 317 0323

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mitat konak dedi ki:

    Saat 21 araç varmı

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle