Sanal Otobüs

Lüks Kahramanmaraş İzmit Telefon Numarası

Lüks Kahramanmaraş İzmit Telefon Numarası

Lüks Kahramanmaraş İzmit Telefon Numarası Lüks Kahramanmaraş İzmit otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da! Lüks Kahramanmaraş İzmit otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alın!

Kahramanmaraş otobüs firmalarından birisi olan Lüks Kahramanmaraş Turizm İstanbul seferlerini gerçekleştirirken İzmit (Kocaeli) şehirler arası otobüs terminalinde de yolcu alımı yapmaktadır.
Hem İzmitten Kahramanmaraş gidebilirsiniz hemde karşı yönde otobüs seferlerini icre eden bu firmayla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Mazi olarak çok eski olmamasına rağmen deneyimli bir kaptan ekibi oluşturmuş ve kısa süre de Kahramanmaraş halkının dikkatini çekmiş ve güvenini kazanmıştır.
Yöneticilerinin 1971 yılından bu yana ferdi olarak yapmakta olduğumuz şehirler arası yolcu taşımacılığını ilimizde yeni bir segment oluşturmak , ilimizi Türkiye genelinde tanıtmak ve ismine yakışır şekilde temsil etmek için Lüks Kahramanmaraş Turizm ismini seçerek işe koyulduk.

Lüks Kahramanmaraş İzmitte adres ve telefon numarasına ait bilgiyi sizlerle paylaşacağız.Fakat öncelikle merkez adres ve çağrı merkezinin telefon numarasına ait bilgisini sizlerle paylaşalım,
Adres :
Adana Yolu 3. Km Şehirlerarası Otobüs Terminali No:82 46100 Kahramanmaraş
Telefon :
0 (344) 235 10 10 – 0 (344) 235 07 46

İzmit’e ait telefon numaraları da aşağıda verilmiştir.
Gebze Otogar
Tel : 0262 646 49 50

İzmit Otogar
Tel : 0262 311 54 90 – 0553 314 98 52

Lüks Kahramanmaraş otobüs işletmesinin İzmit ve Gebze şublerinin bilet satış ofislerine otogar içerisinde yer alan peronlardan ulaşabilirsiniz.
İzmit ile Kahramanmaraş otobüs biletinizi sitemizden gönül rahatlığı ile alabileceğinizi hatırlatıyoruz.
www.sanalotobus.com sitesi olarak tüm yolculuklarınızı en iyi şekilde geçmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle