Sanal Otobüs

Lüx Erciş İtimat Turizm

Lüx Erciş İtimat Turizm

Erciş’e yeni  bir otobüs firması  daha kuruldu.Geçtiğimiz ay içerisinde kurulumunu  tamamlayarak  hizmet vermey  başlaya
Lüx Erciş İtimat Turizm  ilk olarak  İstanbul Ankara  İzmir Bursa Antalya Mersin arasında otobüs seferleri  düzenleyecek.
Bu seferler  hergün karşılıklık olarak  yapılacak.

Lüks Erciş İtimat Turizm’e Hayırlı Bol Kazançlar Dileriz. Edindiğimiz son bilgilere göre Lux Erciş İtimat Turizm otobüs firması faaliyetlerine son vermiştir. Diğer otobüs firmalarını inceleyebilirsiniz.
lüks erciş itimat
Erciş  : Doğu Anadolu bölgesinin Tatvan’la birlikte en gelişmiş ve düzenli ilçesidir. Ticaret hayatı güçlüdür fakat özellikle kükürt gibi doğal ürünlerini işleyecek bir orta boy sanayiden yoksundur. Şehrin önemli geçim kaynaklarının başında Erciş Şeker Fabrikası gelmektedir. Ayrıca Van Gölü havzasındaki ilçe belediyeler içerisinde ekonomik gelişme itibariyle ilk sıradadır. Kültürel havza itibariyle ise, Van kentinden çok Ahlat ve Adilcevaz kuzey Van Gölü hattına daha yakındır. Bu yönüyle Van ve Erzurum arasındaki kültürel geçiş bölgesi özelliği gösterir.

Bir diğer Erciş otobüs firması ise Van İtimat Erciş Turizm ‘dir. Bu otobüs firması hakkıda detaylı bir makalemiz bulunuyor. Dilerseniz Van İtmat yazımızı okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. osman karahan dedi ki:

    sizin Allah belanizi versin 1 agustos pazartesi ankaradan bilet aldim kirsehire petlasta incem dedim tamam dediler otogara geldim beni zorla otobüsten indirdiler boyle firmanin allah belasini versin bide mawin tehtit ediyo indirmicez die yazik yani yazik

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle