Sanal Otobüs

Mazgirt Otobüs Firmaları ve Seferleri

Mazgirt Otobüs Firmaları ve Seferleri

Mazgirt otobüs firmaları hangileri, Mazgirt otobüs seferleri hakkında bilgiler. Mazgirt Tunceli’nin ilçelerinden birisidir.
İlçe merkezinden doğrudan şehirler arası otobüs seferleri yapılamamaktadır. Bunun için Tunceli şehirler arası otobüs terminaline ulaşmanız gerekmektedir. Mazgirt ilçesi Tunceli’ye yaklaşık olarak 23 kilometre uzaklıtadır. Otralama olarak 30 dakika mesafededir.

Tunceli otogarından Türkiye’nin bir çok noktasına otobüs seferi yapılmaktadır. Tüm otobüs firmaları seçeneklerinde Can Dersin Tunceliler otobüs firması yer almaktadır.

Mazgirt Ankara Otobüs Seferi

Tunceli Mazgirt ilçesinden Ankara’ya doğrudan otobüs seferi bulunmamaktadır. Tunceli Ankara otobüs seferi için otogardan kalkış yapacak otobüse ulaşmanız gerekmektedir. Mazgirt ile Tunceli arasında
gün içerisinde servisler sefer düzenlemektedir.

Can Dersin Tunceliler Turizm Ankara seferi : Saat 16’da hareket etmektedir. Toplam seyahat süresi 12 ile 13 saat arasında sürmektedir. Otobüs bileti ücreti 160 lira olarak belirlenmiş ve online otobüs biletinizi sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Mazgirt İstanbul Otobüs Seferi

İstanbul istikametine tek sefer düzenlenmektedir. Tunceli otogarından kalkış yapan otobüs firması Tunceliler Turizm’dir. Sefer başlangış saati 12 olarak belirlenmiştir. Tahmini yolculuk süresi 19 ile 22 saat sürmektedir. Otobüs son olarak Esenler otogarından seferini tamamlamaktadir.
Bilet fiyatı 170 lira olarak satışa sunulmuştur.

Tunceli İstanbul yol güzergahı TUNCELİ Kovancılar ELAZIĞ MALATYA Darende Gürün KAYSERİ KIRŞEHİR KIRIKKALE BOLU DÜZCE SAKARYA İZMİT İSTANBUL şeklindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle