Mercedes- Benz’den 55 Tourismo Teslimatı

Yazımıza  bir soru ile başlayalım cevaplarınızı aşağıda yorum olarak bizimle paylaşırsanız seviniriz.
Soru: Firma ile yolculuk yapmadan önce Otobüs Markası tercihinizi etkiliyor mu ?Hangi otobüs markası ve modeli ile yolculuk yapmak istersiniz.?Yorum olarak cevaplarınızı bekliyoruz.

55 Tourismo Teslimatı

2018 yılı içerisinde otobüs sektöründe geçtiğimiz yıllara göre daha az teslimat yapıldığı su götürmez bir gerçek.Gerek ekonomik nedenler gerek fiyatların yüksekliği firmaları düşündürüyor.Geçtiğim hafta içerisinde ile Türkiye’de üretilen Tourismo otobüslerin teslimatları gerçekleştirildi.Özetleyecek olursak 55 adet yeni otobüs toplamda 26 otobüs firmasına teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen ve tamamen yenilenerek farklı bir tasarımın yanı sıra; en güncel güvenlik, konfor ve yakıt tasarrufu teknolojileriyle donatılan yeni Tourismo otobüsleri filolardaki yerlerini aldı.Mercedes-Benz Türk’ün, kullanıcı ve yolcuların beklentilerine en üst düzeyde yanıt verebilmek amacıyla geliştirerek yenilediği Tourismo otobüsler filolardaki yerini aldı.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde gerçekleşen törenle 55 adet yeni Tourismo, 26 farklı firmaya teslim edildi. Törene Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Murat Kızıltan’ın yanı sıra satışları gerçekleştiren Mercedes-Benz Türk bayi yetkilileri ile firma yöneticileri de katıldılar.

Mercedes-Benz Yeni Tourismo teslimat töreninde Adıyaman Ünal, Artvin Ses, Astor, Ayder Turizm, Ben Turizm, Çağdaş Güven, Çanakkale Truva, Düzce Güven, Efa Turizm, Efe Tur, Isparta Petrol, İkaş Nakliyat, Kamil Koç, Kars Turgutreis, Katırcıoğlu Turizm, Malatya Medine, Modelsan Savunma, Muş Yolu, Özdecan Turizm, Özerciş, Özkaymak, Sakarya Vib, Sorkun Petrol, Turtaş Taşımacılık, Tuzla Restoran, Uz-Tur firmalarına 43 Tourismo 16 2+1, 10 Tourismo 15, 2 Tourismo 16 olmak üzere toplam 55 adet otobüs teslim edildi.Şehirler arası firmaların yanında Turizm firmalarınada teslimatlar gerçekleştirildi.

 

 

Mercedes- Benz’den 55 Tourismo Teslimatı” için 2 yorum

 • 29 Nisan 2018 tarihinde, saat 13:33
  Permalink

  Otobüs markası benim için gerçekten önemli özellikle alçak otobüslerle seyahat etmeyi sevmiyorum benim tercihim kesinlikle Travegodan yaza olur.

  Yanıtla
 • 29 Nisan 2018 tarihinde, saat 13:34
  Permalink

  Otobüs ile seyahat süresine göre değişir , mesala kısa bir yolculukta otobüsün bir önemi yok fakat uzun bir yolculuk için rahat ve konforlu olmasını isterim,otobüslerde koltuk diz mesafesi önemlidir.Buna uygun tüm otobüsler ile seyahat edebilirim.Zaten son çıkan otobüslerin hepsi de gerçekten kaliteli ve güzeller.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir