Sanal Otobüs

Mersin Amasya Otobüsle Kaç Saat

Mersin Amasya Otobüsle Kaç Saat

Mersin ile Amasya arasında seyahat planınız olabilir.Otobüs firmalarından birisiyle aldığınız biletinizin zamanı yaklaştıkça bazı merak ettiğiniz durumlar olabilir.Bunlardan biriside otobüsün seyahat süresi hakkında olabilir. Mersin Amasya Otobüsle Kaç Saat
Sizde bu iki ilimiz arasında yaptığınız seferlerin kaç saat sürdüğünü bize yorum olarak yazmanızı istiyoruz.

Mersin Amasya Otobüsle Kaç Saat Sürer

Öncelikle bu otobüs seferleri karşılıklı olarak yapılmaktadır.Hergün yapılmakta olan seferleri gerçekleştiren otobüs işletmeleri;
Mersin Amasya istikameti; Tokat Seyahat Metro Turizm ve Mis Amasya Turizm ile seyahat edebilirken tam aksi yönde Tokat Seyahatin olmadığını görmekteyiz.
Otobüs bileti ücreti 90 lira ile 100 lira arasında değişmektedir.

Mersin otogarından kalkışlarını gerçekleştiren otobüsler ortalama 10 saat ile 12 saat arasında seferlerini Amasya’da sonlandırmaktadır.

Otobüs Güzergahı :
Metro Turizm otobüs firmasına ait güzergah MERSİN TARSUS ADANA NİĞDE KAYSERİ SİVAS TOKAT TURHAL AMASYA
Mis Amasya Turizm firması güzergah bilgileri: Amasya otobüs merkezli otobüs firması olduğu için bizim esas aldığımız güzergah olarak nitelendirebiliriz.
MERSİN
Tarsus
ADANA
NİĞDE
YOZGAT
ÇORUM
AMASYA

Mersin Amasya Otobüs Bileti Hakkında

Yukarıda yer alan otobüs firmalarının biletlerini sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.www.sanalotobus.com üzerinden alınan biletleri seferden önce yazıhaneden temin edebilirsiniz.

Metro Turizm  Amasya  telefon numaraları.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle