Sanal Otobüs

Mersin Ünye Otobüs Firmaları

Mersin Ünye Otobüs Firmaları

Mersin Ünye Otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da!Otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alın!

Mersin, Mersin ilinin merkezi olan kenttir. Şehir, Türkiye’nin en kalabalık onuncu şehridir.Mersin, Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanıdır.

Ünye  ise Ordu  iline bağlı olan bir  ilçedir.Ünye, Orta Karadeniz bölgesinde yer alan, Ordu ilinin, merkez ilçeden sonra en büyük kent merkezidir. Doğusunda Fatsa; batısında Terme, İkizce ve Çaybaşı; güneyinde Akkuş ve Kumru ilçeleriyle komşudur.

Ünye Mersin Otobüs Firmaları Seferleri

İki  şehir  arasında  otobüs ile  seyahat  edebilirsiniz.Bu iki  merkez  arasında  otobüs seferi   yapan  şirketler  Metro Turizm Ali Osman Ulusoy  Turizm   ve Kanberoğlu Turizm şirketleridir.

Ali Osman Ulusoy  Turizm : Türkiye’nin  önde gelen  otobüs firmalarından birisidir  ve  sefer  ağını  sürekli  genişleten bir  şirkettir.Ünye ve Mersin  arasında   yapmış olduğu  seferler  ile  size  bir  seçenek  olmaktadır.

Kanberoğlu  Otobüs İşletmeri Trabzon merkezli seferler yapmakta  olan   Karadenizin   tüm şehirlerinden de otobüs seferi  bulunan firmadır.O illirin biriside  Ordu  ve  ilçesi olan  Ünye  den  kalkış yaparak  Mersin otobüs seferini  gerçekleştirmektedir.

İki  otobüs  işletmeside  bu otobüs seferini karşılıklı olarak yapmaktadır.Ayrıca Rize  Ünye  Mersin ve Adana  güzerhagını  izlemektedir.
Bu  otobüs firmalarının yaptığı  Mersin Ünye ve Ünye  Mersin otobüs seferinin biletlerini sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.Ulusoy  Turizm ve Kanberoğlu Turizm Türkiye  genelinde  yaptığı tüm otobüs seferinin  biletlerini sitemiz üzerinden  taksitli  şeçenek  imkanı ve peşin  ödeme  imkanından faydalanarak  satın alabilirsiniz. sanalotobus.com olarak  yolculuğunuzun en iyi şekilde  geçmesini  dileriz

Bu güzergahta ortalama bilet fiyatı 100 lira olarak belirlenmiş ve satışa sunulmuştur.Metro Turizm ve diğer otobüs şirketlerinin biletlerini temin edebilirsiniz.Biletlerinizi temin etmenin yolları ise bilet satış ofisi, resmi internet sitesi ve sanalotobus.com internet adresidir.
Herhangi bir üyelik gerektirmeden biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Güzergah bilgilerinde kalkış yeri Ünye otogar ve varış istikamati Mersi otogar ara duraklarda da yolcu alımı ve indirme gerçekleştiriliyor.Fakat yolcu indirmenin yasak olduğu yerlerde otobüsten inmek için israr etmeyiniz.

Kısaca: Ünye ile Mersin arasında 3 otobüs firmasının seferleri bulunuyor.Dilediğinizi seçin ve biletinizi alın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle