Sanal Otobüs

Metro Turizm Denizli

Metro Turizm Denizli

Metro Turizm Denizli, Otobüs Bileti, Şubeleri Telefon Numaraları, Esenler İstanbul , Aşti Ankara , İzmir , Antalya , Otobüs Kalkış Saatleri.

Türkiye’de  en çok seferi yapan otobüs  hagisi  denildiğinde  ilk  akla  gelen otobüs firması  Metro Turizm’dir.
Filosunda  bulunan yaklaşık  1500 otobüs  ile  hizmet veren şirket  bir çok  merkeze  seferlerini  titizlikle  yürütmektedir.Bu noktalardan biriside  Denizli .
Peki  Denizli’den Metro Turizm ile  hangi  noktalara  seferleri yapabilirsiniz.İstanbul , İzmir Ankara Antalya Bursa İzmit  Adapazari Maniza Antalya Adana  gibi  illere ulaşmanız  çok kolay.Karşılıklı  yapılan seferlerin  biletleri  kredi  kartına  taksitli  seçenekleri  ile  sizlere  sunulmuştur.

Denizli’de Nereye Gidilir:

Denizli ilinin 18 km. kuzeyinde yer alan Hierapolis antik kentinin Arkeoloji literatüründe “Holy City” yani Kutsal Kent olarak adlandırılması, kentte bilinen bir çok tapınak ve diğer dinsel yapının varlığından kaynaklanmaktadır. Kentin kuruluşu hakkında bilgilerin kısıtlı olmasına karşın; Bergama Krallarından II. Eumenes tarafından MÖ. II. YY. başlarında kurulduğu ve Bergamanın efsanevi kurucusu Telephosun karısı Hieradan dolayı, Hierapolis adını aldığı bilinmektedir.

Metro Turizm Denizli TELEFON NUMARALARI

 Terminal Adı  Adres  Posta Kodu  Telefon  Faks
  DENİZLİ OTOGAR  Otogar No: 9  20100  (258) 371 65 01
 ÇINAR  Lise Cad. Altın top Mah . Zemin kat NO :11  20100  (0258) 261 23 82  –
 DENİZLİ BAYRAMYERİ  Bayramyeri  0000  (258) 241 78 53

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle