Sanal Otobüs

Metro Turizm İstanbul Adapazarı

Metro Turizm İstanbul Adapazarı

Metro Turizm’in  yaptığı seferlerden en çok  doluluk oranına sahip olanı. İstanbul ile Adapazarı seferleridir  bu güzergah üzerinde ki otobüs biletinizi  sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden online olarak anında ve kolayca satın alabilirsiniz.

Metro Turizm otobüs işletmesinin  yapmış olduğu bu Metro Turizm İstanbul Adapazarı otobüs seferinin  bilet fiyatı  ise  sadece 32 tldir.
Otobüs  kalkış yeri  İstanbul  Bayrampaşa’da yer alan  halk  arasında ise Esenler otogarı olarak  bilinen 15 Temmuz Demokrasi otogarından kalkış  gerçekleştirmektedir.
Yine İstanbul Avrupa  yakasında bir diğer hareket merkezi ise Alibeyköy Tesisleridir.

Bayrampaşa otogardan seferinize  başladıysanız  seyahat süreniz  2,30 saattir.Eğer yolculuk sizin için Alibeyköy tesislerinden başlamışsa  yolculuk 2 saat  sürecektir.Buradan da anlaşılacağı üzere  30 Dakikalık bir  zaman  farkı vardır.Gün de yani  24 saatte  14 otobüs seferi ile  Metro Turizm  Adapazarı ile İstanbul arasında  yolcularına hizmet vermektedirTabii  bu seferler karşılıklı olarak  yapıldığınıda hatırlatalım.
Metro Turizm’in  Adapazarı ile  İstanbul arasında yaptığı  seferlerin otobüs biletlerini online olarak  herhangi  bir üyelik  gerektirmeden sanalotobus.com dan  satın alabilirsiniz.Ayrıca  diğer otobüs firmalarınında  bu güzergah üzerinden otobüs seferi  varsa  size  firma  fiyat  saati  karşılaştırmak  ve  en  uygun otobüs biletini  almaktan başka  bir şey  kalmıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle