Sanal Otobüs

Metro Turizm Karabük Otobüs Bileti

Metro Turizm Karabük Otobüs Bileti

Metro Turizm otobüs bileti sitemiz üzerinden satışa açıktır.Karabük Otobüs biletinizi üsteki panelden online olarak satın alabilrsiniz.Metro Turizm Karabük  Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !Karabük’e  giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …En çok bilinen diğer Karabük otobüs firması Safkar Safran Turizm otobüs işletmesidir.Bunun ile alakalı sitemiz de bir makale yayınlamıştık.

METRO TURİZM

Türkiyenin Her Yerinden 444 34 55

www.metroturizm.com.tr

Karabük’ü karayolunu tercih ediyor.Karabük’ gelmek isteyenler genel olarak otobüs yolculuğunu tercih ediyor.Özellikle Ankara gelişlerinde ve gidişlerinde otobüslerin doluluk oranları bir hayli yüksek.Metro Turizm’de bu yükü taşıyan iki otobüs firmasından birisidi.Diğerinin de tanıtımını kısaca yapacağımız Safran Safkar Turizm’dir.Metro Turizm Karabük otobüs biletini alabileceğiniz toplam 4 yol bulunuyor.Bunlardan birisi Metro Turizm web sitesi ve çağrı merkezi,diğer aşağıda vermiş olduğumuz bilet satış noktalarını ziyaret ederek temin edebilirsiniz.Diğer bir yol ise sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden online olarak satın alabileceğiniz hatırlatmak isteriz.Sitemizde sadece bilet değil fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.Saatlerinin de size uygunluğuğunu kontrol edebilirsiniz.

 

Metro Turizm Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz tek otobüs firması değildir.Safran Turizm’de Karabük merkezli otobüs seferlerini sürdüren işletme ve iyi bir alternatif olma özelliğini taşımaktadır.

 

Şehirlerarası taşımacılık sektörünün Türkiye’de parladığı dönem olan 80’li yıllarda Karabük – Safranbolu’nun en büyük yerel firmasıyla hizmet veren aile, 2004 yılında, yeni bir girişimle, yöreye has nadide bir çiçek olan Safran Çiçeği’nden aldığı ismiyle yenilikçi, kurumsal ve modern yüzüyle Safkar Safran Turizm’i kurmuşlardır.

Safkar Safran Turizm, Karabük, Safranbolu’dan İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı karşılıklı seferleri ve İstanbul’dan, Eflani, Azdavay ve Araç karşılıklı seferleriyle hizmetinizdedir.

Karabük Gezilecek Yerler.

Karabük  Gezilecek  yerlerin  başında  Safranbolu gelmektedir. Safranbolu, eşine rastlanmayan Safranbolu evleriyle, kültürüyle ve doğasıyla Türkiye’nin Karabük ilinde bulunan gezi ve turizm cennetidir. Safranbolu’nun ünlü evleri 18. ve 19. yüzyıl Türk toplumunun geçmişini, kültürünü, ekonomisini, teknolojisini ve yaşama biçimini yansıtan mimarlık bilgisi ile yapılmıştır. Safranbolu’da bulunan yaklaşık 2.000 geleneksel yapıdan 1.008 adeti tescil edilmiş ve yasal koruma altına alınmıştır.

UNESCO’nun 17 Aralık 1994’de Dünya Miras Listesi’ne aldığı Safranbolu, Türkiye’de bulunan yaklaşık 50.000 korunması gerekli kültür ve tabiat varlığının 1.125’ini barındırır. Bu nedenle Safranbolu, müze kent durumundadır. Ayrıca, Safranbolu’da her yıl Ağustos ayının ikinci haftasında Uluyayla Şenlikleri, Eylül ayında da Altın Safran Belgesel Film Festivali düzenlenmektedir.

Tüm  güzelliklere  Karabük Otobüs Firmaları  ile  ulaşabilirsiniz.  Karabük Otobüs Bileti    sanalotobus.com  da

Metro Turizm Karabük bilet satış ofisleri

EFLANİ  Eflani  78200  (0370) 461 21 06
 KARABUK  Ergenekon Mah.Atatürk Bulvari Sehirlerarasi Otobus Terminali  78200  (0370) 412 22 00-01-02 412 13 14
 KARABÜK ÇARŞI  Hürriyet Mah istasyon cad  78200  (0370) 412 26 26
 SAFRANBOLU  Yeni Mah.Sadri Artunç Cad.Çankaya Apt.4/A  78600  (0370) 712 63 36 712 46 00

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. küçük araclarınızda şoför acığınız varsa sizlerle görüşmek isterim 536 589 89 68

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle