Sanal Otobüs

Metro Turizm Sefer Sorgulama

Metro Turizm Sefer Sorgulama

Metro Turizm sefer sorgulama işlemelerini sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Hergün yaptığı seferleri sorgulayın dilediğiniz otobüs biletini satın alın.Sitemizin üst panelinden Metro Turizm otobüs firmasının tüm merkezleri arasında ki seferleri  sorgulayabilirsiniz.Ayrıca alt kısımda online otobüs bileti ile ilgili  yazımızda da gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

 


Metro Turizm ile ilgili hazırlamış olduğumuz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Sefer Sorgulamaları

Sitemiz üzerinden yapacağınız sorgulamalar için bir kaç kurala dikkat etmeniz gerekiyor.Daha net anlaşılması için maddeler halinde aşağıda sıraladık.

*Lütfen biniş, varış yeri ve yolculuk tarihi seçiniz.
* Online Satış Sayfamızdan bilet alabilmeniz üst paneli kullanmanız gereklidir.
* Kredi Kartınızı kullanarak Telefon ile Call Center’larımızdan bilet satın almak için 0850 222 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
* Acentelerimizden bilete çevrilen Satın alma işlemlerinde iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır. Mağdur olmamanız adına, yolculuğunuzu kesinleştirmeden biletinizi bastırmayınız.
* İşlem sonucunda sistemin size vermiş olduğu REFERANS numarasını mutlaka bilete çevirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde yolculuk yapamazsınız.
* Alışveriş aşamasında en fazla dört koltuk üzerinde satın alma işlemi yapılabilir.
* Gece 00:00’dan sonraki seferlerimiz Online Satış Sistemimizde gösterilmemektedir.

Metro Turizm resmi sitesinden de gerekli sefer sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Çağrı merkezinden de destek alabilirsiniz.Fakat sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyonlar sadece bu sitede geçerlidir.Geçerlilik son tarihinden önce biletinizi satın almanızda fayda vardır.Metro Turizm sefer sorgulama sonrasında bilet alabilirsiniz.Herhangi bir üyelik gerektirmeden online olarak satın alabilirsiniz.

Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm filosunda yaklaşık 1500 otobüs bulunuyor.Tabi haliyle en çok sefer yapan otobüs firmalarından birisi desek yanlış olmaz.Ama her otobüs firmasının popüler bir otobüs seferi olduğu gibi Metro Turizm de de aynı durum söz konusu.Tabii kalabalık şehirlere yapılan otobüs seferleri her zaman en popüler olma özelliğini taşıyor.Özellikle bir çok nedenle Başkentimiz Ankara’ya gerçekleştirilen seferler bir hayli doluluk oranına erişebiliyor.Özellikle İstanbul-Ankara sorgulamarının yüksek potansiyelde olduğunu belirtelim.Bursa-İstanbul ile İzmir İstanbul seferlerinin de doluluk oranları iyi seviyede bulunuyor.Kısacası Metro Turizm sefer yaptığı tüm şehirlerde iyi bir yolcu sayısınıa erişiyor.Otobüs sefer sayısı , otobüs saatlerinin esnek oluşu ve aktarmalı seferlerin de bulunuyor olması önemli etkiler arasında gösteriliyor.

Metro Turizm sefer sorulama işlemlerinin yapılacağ kanallardan kısaca özet geçecek olursak,www.sanalotobus.com , Metro Turizm resmi sitesi ve yukarıda verdiğimi Çağrı merkezi ,dilerseniz bilet satış noktalarından da bilgi edinebilirsiniz.Yaptığınız otobüs seferlerinde ki deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağımızı hatırlatmak isteriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hımmet satılmış dedi ki:

    metro nun mutlaka sımav otogarına gırmesı lazım 60 tl ye gıdılmezz yazık çok yazık
    kutahyalılar 60 tl ye gelıyor ist yee rekabet olsun artık yeter

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle