Sanal Otobüs

Mider Güneydoğu Seyahat

Mider Güneydoğu Seyahat

Mider Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Mider Güneydoğu SeyahatM  otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın ..

Yeni bir  otobüs  firması  kurularak  hizmetlerine  başladı. Midyat  merkezli  otobüs seferlerini  yapacak  olan Güneydoğu Seyahat aslında  sektöre  çok  yabancı değil.1977 yılında  sefer yaptığı  merkezlerin  en öncü  otobüs firmalarından birisi  konumunda  olan  firma  maalesef  sektörde  faaliyetlerine  son vermek  zorunda  kalmıştı.

Temmuz  2017  tarihi  itibariyle  yeniden faaliyetlerine başlamak  üzere yollara  çıkan  otobüs işletmesi  gerçekten den  hızlı bir  giriş  yaptı.Yaptığı otobüs teslimatları ile  dikkatleri  üzerinde   toplayan firma  önümüzde ki  dönemlerde  de  yatırımlarına  devam  edecek  bilgisine ulaşıyoruz.

Mider Güneydoğu Seyahat

Mider Güneydoğu Seyahat

Mider Güneydoğu Seyahat Adres ve İletişim


Adres
Ulucami Mahallesi Şahinler No: 13/F Midyat/Mardin/Türkiye

Telefon
0482 4621530 – 0549 6724147

E-Posta
info@guneydoguseyahat.com
Mider Güneydağu Turizm ile İstanbul Mardin otobüs biletiniz sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Hergün bir çok noktaya otobüs seferlerini sürdüren otobüs firması kaliteli hizmet vermek amacıyla otobüs filosunu baştan aşağıya yenilemiştir. Mardin otogarından kalkış yapan otobüs ara merkezlerde de yolcu alarak İstanbul’a giriş yapmaktadır. Dudullu Alibeyköy ve Esenler otogtarında sefer tamamlanmaktadır. Otobüs bileti ücreti ise firma tarafından 180 lira olarak belirlenmiştir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle