Sanal Otobüs

Murat Turizm Antalya Telefon Numarası

Murat Turizm Antalya Telefon Numarası

Elazığ Murat Turizm Antalya ile Elazığ arasında otobüs seferlerini gerçekleştiren Elazığ otobüs firmasıdır.
Bu yazımızda size Murat Turizm Antalya seferlerini ve sefer saatleri ile birlikte bilet fiyatlarını sizlere aktaracağız.
Önemli bir hatırlatma ise bu bilgiler resmi internet sitesinden alınmaktadır.Elazığ Murat Turizm Antalya Elazığ otobüs biletinizi sitemiz
www.sanalotobus.com üzerinden de online olarak satın alabileceğinizi unutmayınız.

Elazığ Murat Turizm Antalya Telefon Numaraları:

Antalya / Manavgat 0242 746 51 96 – 746 26 07
Antalya / Alanya 0242 511 32 94-95
Antalya / Otogar 0242 444 00 23 – 331 11 20 – 331 11 21 (Pbx)
Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi 444 00 23 ile ulaşabilirsiniz.

Elazığ Antalya Seferleri:

Murat Turizm Elazığ Antalya seferleri ile hizmet vermektedir.Hergün bir adet seferi ile karşılıklı olarak yolcu taşımacılığı yapmaktadır.
22.12.2017 tarihinde yapmış olduğumuz sorgulama sonucunda saat 13,00’te bir sefer bulunuyor.Bu seferi gerçekleştiren otobüs 2+2 koltuk düzenine sahiptir.
sefer aynı zamanda Manavgat’a da yapılıyor.Bilet fiyatı ücreti ise 100,00 Tl olarak satışa sunulmuştur.

Dönüş :Saat 18,00 de otobüs şehirler arası otobüs terminalinden kalkış yaparak Elazığ’a doğru yola çıkmaktadır.Bilet fiyatı 100,00 TL’dir.
Hergün bu sefer karşılıklı olarak yapılıyor

Elazığ-Antalya Güzergah Bilgileri:

Not: Operasyonel zorunluluklardan dolayı taşıyıcı firma güzergah üzerinde, otobüs tipi ve özelliklerinde değişiklikler yapabilir.
ELAZIĞ-MALATYA-Pınarbaşı-KAYSERİ-Avanos-NEVŞEHİR-AKSARAY-KONYA-Beyşehir-Şarkikarağa-Eğirdir-ISPARTA-BURDUR-Bucak-ANTALYA

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti

Türkiye’de  kara  yolu  ulaşımı  oldukça gelimiştir.Otobüs  sektörü  ise  sürekli  kendini  yenilemektedir.Otobüs  firmalarının  bünyesinde  yer  alan otobüsler  gerçekten ileri  teknoloji ile  donatılmıştır.Bunlardan bazılarını  aktaracak  olursak kişiye  özel  koltuk  arkası  televizyon ,  ücretsiz    kablosuz  wifi  ile internet keyfi ,  her  koltukta emniyet  kemeri  ile  güvenli  yolculuk  ve  geniş  rahat  koltuklar  gibi bir  çok  fark yaratacak detay  yer  almaktadır.Tüm  bu  özelliklerin  yer aldığı  otobüs  şirketlerin  otobüs bileti  https://www.sanalotobus.com   dan hiç  bir  üyelik  gerektirmeden  kolayca  ve  güvenli  bir  şekilde  satın  alabilirsiniz.Yukarıda bahsetmiş olduğumuz otobüs firmalarından birisi de Elazığ Murat Turizm otobüs şirketidir.Bu  kaliteli otobüs işletmesinin otobüs biletini de sitemiz üzerinden online olarak satın alma imkanını sizlere sunuyoruz.


Elazığ Murat Turizm ile ilgili  daha önce sitemizde bir çok  makelemiz  yayınlamıştır.Bunlardan en öne çıkanlarını  sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Elazığ Murat Turizm Telefon Numaraları

Elazığ Murat Turizm Elazığ Şubeleri

Elazığ Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm Sefer

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle