Sanal Otobüs

Nevşehir Otogar / Terminal

Nevşehir Otogar / Terminal

Nevşehir Terminal Nevşehir Merkezine 20 dakikalık uzaklıktadır.Her 20 dakika da bir terminalden merkeze servisler vardır.Ayrıca Seyahat etmiş olduğunuz otobüs firmasınız ücretsiz servisleri ile şehir merkezine gidebilirsiniz

Nevşehir terminal  önemli bir konuma sahiptir.Öğrenciler ve turistlerilerler ile yaz ve kış aylarında yoğun bir terminal olma özelliğini taşımaktadır.

Kayseri Aksaray Konya yol güzergahında olduğu için her saat başında bu illeri otobüs seferleri vardır.

Nevşehir Terminal Telefon Numarası

+90 384 213 40 25

 

Nevşehir konumu itibariyle Kayseri, Konya ve Ankara’nın arasında dört bir yandan misafir kabul etmeye elverişli yapıdadır. Şehre ulaşım yollarının kaliteli olmasından dolayı da seyahatlerde herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Fakat şehir nüfusunun azlığı ve yakın zamana kadar kaliteli bir terminale sahip olmayışından dolayı Nevşehir otogarı otobüs firmaları bünyesinde faaliyet gösteren yalnızca on beş firma bulunmaktadır. Bunlardan Kappadocia Göreme Turizm, Nevşehir Kapadokya, Nevşehir Seyahat ve Nevtur isimlerinden anlaşılabileceği gibi Nevşehir merkezli firmalardır. Bunun dışında Nevşehir otobüs bileti ihtiyacınızı Asya Tur, Dadaş Turizm, Lüks Karadeniz Ekspres, Metro Turizm, Öncü Göreme, Özkaymak gibi toplamda on bir farklı firmadan da karşılayabilirsiniz.

Dünya harikası peri bacalarına sahip şehri otobüs taşımacılığı ile çok fazla sayıda turist ziyaret etmektedir. Bu yüzden kış sezonu hariç tüm mevsimlerde yoğun bir ziyaretçi ilgisi yaşanmaktadır. Bunun farkında olan belediye yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekme amaçlı modern yapıdaki yeni terminali hizmete sokmuştur.

Nevşehir Terminal İçerisinde Yer Alan Otobüs Firmaları;

Nevşehirliler Seyahat

Nevtur Süha Turizm

Öncü Göreme Turzim

Tokat Yıldızı

Metro Turizm

Kent Turizm

Aksaray Birlik Turizm

Nevşehir  otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden online olarak anında ve kolayca satın alabilirsiniz.

Nevsehir bus station

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle