Sanal Otobüs

Nilüfer Turizm Artı Bilet

Nilüfer Turizm Artı Bilet

Nilüfer Turizm Artı Bilet uygulaması hakkında bilgileri www.sanalotobus.com
Artı Bilet Nedir ?

Artı Bilet, Nilüfer Turizm’i tercih eden siz değerli yolcularımızın promosyonlu yolculuklar, indirimli biletler ve çok çeşitli aktiviteler sonucu avantajlardan faydalanmasını sağlayacak bir projedir.

Artı Bilet, Türkiye’deki seyahat firmaları arasında bir ilki gerçekleştirerek, form doldurmadan ve kart dağıtmadan sizi bu avantajlar zincirine kolayca üye yapan bir sistemdir.

Artı Bilet, üyeliği size her yolculuğunuzda bilet bedelinin %10’u kadar Artı Lira kazandırır.1 Artı Lira, 1 Tl’dir.Biriktirdiğiniz Artı Lira’lar ücretsiz bilete dönüşüp, yolculuğunuzu daha keyifli bir hale getirir.

Kolay üyelik yöntemiyle kart olmaksızın indirimli fiyatlarla yolculuk avantajı sağlayan Artı Bilet sistemi Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ile aynı anda çalışarak, kişiye özel fırsatlar sunulmasını sağlayacaktır.
Kart Yok

Artı Bilet’in en büyük avantajı herhangi bir kart dağıtılmıyor olmasıdır. Bu uygulama ile muhtemel kart kayıpları, teslimat gecikmeleri ve taşıma problemleri ortadan kalkmaktadır.

Kolay Üyelik

Artı Bilet’in en önemli özelliklerinden birisi de sms ile çok kolay ve hızlı üyelik sağlayan teknolojidir. İsterseniz bilet satış noktalarımızdan, isterseniz herhangi bir yerde, anında üye olarak Artı Bilet avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Fiyat İndirimleri

Nilüfer Turizm Artı Bilet üyeleri, her zaman promosyonlu ve indirimli fiyatlarla yolculuk yapma imkânına sahip olacaklardır.

Artı Lira Avantajı

Artı Bilet’li yolcular, her bilet satın alışlarından, bilet bedeli üzerinden Artı Lira kazanacaklardır.

Cep Telefonundan Sms ile Üyelik

Üye yazıp boşluk bırakın Adınızı Soyadınızı yazıp 0(532) 750 0099’a gönderin. Cep telefonuna gelen SMS’i ile kaydınız gerçekleşsin.

Kaydınızın gerçekleşmesinden sonra SIFRE yazıp 0(532) 750 00 99’a mesaj gönderin ve kişiye özel şifreniz Sms olarak cebinize gelsin. Şifreniz ile www.nilufer.com.tr adresinden giriş yapın ve bilgilerinizi güncelleyiniz.

Nilüfer Turizm Artı Bilet Üyelik

www.nilufer.com.tr sayfasına giriniz ve sol altta bulunan ” ÜYE OL ” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen “Yeni Üye Kayıt Formu”‘nu doldurarak üye olabilirsiniz.

Şifreniz ile www.nilufer.com.tr sitesinden biriken Artı Lira’ları öğrenebilir ve üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Şifrenizi Unutursanız Şifrenizi unutursanız, SIFRE yazıp 0(532) 750 00 99’a göndererek şifrenizi hatırlayabilirsiniz.

Nilufer Turizm, Artı Bilet ile ilgili tüm koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Gönderdiğiniz kısa mesajlar, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.


Nilüfer Turizm Diğer Makalelerimiz

Nilüfer Turizm Online Bilet

Otogar ve Şube Telefon Numaraları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle