Sanal Otobüs

Nilüfer Turizm Bolu Telefon Numaraları

Nilüfer Turizm Bolu Telefon Numaraları

SanaOtobus farkıyla Nilüfer Turizm Bolu, Otobüs Bileti, Şubeleri Telefon Numaraları, Esenler İstanbul , Aşti Ankara , İzmir , Antalya , Bolu, Otobüs Kalkış Saatleri hakkında  detaylı bilgi edinebilirsiniz.

NİLÜFER TURİZM

444 00 99

Nilüfer Turizm geçtiğimiz yıl Bolu otobüs bileti seferlerine başladı.Hergün İstanbul Bolu seferleri vardır.istanbuldan Bolu’ ilk sefer saat 11,00 da ve Boludan İstanbula ilk sefer 7,30 da vardır .Toplam 3 sefer karşılıklı olarak yapılmaktadır.Nilüfer Turizm otobüslerinin hepsine Tv Koltuk ve Kablosuz internet hizmeti mevcuttur.İstanbul Bolu arası ortalama olarak 4 saat sürmektedir. Nilüfer Turizm Bolu Merkezleri telefon ve adres bilgileri.

Ankara Bolu otobüs saatleri hakkında detaylı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bölge :
Şube Yeri Şube Adı Adres Telefon
BOLU ATATÜRK BULVARI Karaman Mahallesi Atatürk Bulvarı No:28 0374 210 14
BOLU BAHÇELİEVLER Bahçelievler mahallesi Muzaffer Işın caddesi Ali Yıldız Apartmanı No:27 0374 210 14
BOLU BOLU Paşaköyü Mahallesi Yeni Otobüs Terminali No:7-8
BOLU GEREDE Demirciler Mah. Gerede Terminali No:3 0374 311 30
İZMİT Yeni Otogar No:26 İzmit/ Kocaeli 0 262 311 49
BOLU TAPU Tabaklar .mahallesi Hattat Emin Barın Caddesi Atlas Apt. 9/13 0374 210 14

 

Nilüfer Turizm otobüs biletini  sitemiz üzerinden online olarak  satın alabilirsiniz.

Bolu Gezilecek Yerleri

Bolu’nun ilçekerinden olan Göynük  ilçesinde yer alan  çok  önemli ve tarihi  bir  mekanın  tanıtımını  ve  geziye ait notlarını sizler ile paylaşacağız.
Öncelikle Akşemseddin Hazretleri ile ilgili kısa bir tanıtımı sizlerle  paylaşalım.Kutlu fethe giden yoldaki manevi fatihlerin en önde geleni Akşemseddin Hazretleridir.Akşemseddin Hazretleri, İstanbul’un mânevî fâtihi, büyük bir âlim, hâzık bir hekim, büyük bir veli ve çok yönlü bir Türk Bilim adamıdır. Asıl ismi Muhammed Şemsettin bin Hamzâ, lakabı Akşeyh’tir. Büyük evliyalardan Şihâbüddîn Sühreverdî’nin neslindendir. Soyu, Hazret-i Ebû Bekr-i Sıddîk’a (ra) ulaşır.1390 (H.792) senesinde Şam’da doğdu. Küçük yaşta hâfız oldu. Yedi yaşında babası ile Anadolu’ya gelip Kavak’a (Samsun) yerleşti.

Akşemseddîn Göynük’te 1459 (H. 863) yılına kadar yaşadı. Bir gün küçük oğlu Hamdi Çelebi ile meşgûl olurken, “Bu küçük oğlum yetim, zelîl kalır; yoksa bu zahmeti, mihneti çok dünyâdan göçerdim.” deyince, hanımı, “A efendi! Göçerdim dersin yine göçmezsin.” diye latife yaptı. Bunun üzerine şeyh hemen, “Göçeyim.” deyip, mescide girdi. Evlâdını topladı. Vasiyetnâmesini yazdı. Helâllaştı, vedâ etti. Yâsîn Sûresi okunurken sünnet üzere yatıp rûhunu teslim eyledi. Göynük’teki târihî Süleymân Paşa Câmii’nin bahçesine defnedildi.

Akşemseddin Türbesi  Tarihi:

Türbesi öğrencisi olan Osmanlı Padişahlarından olan Fatih  Sultan Mehmet tarafından 1464 tarihinde yaptırılmıştır.
Gazi Süleyman Paşa  avlusunda  yer  alan  Türbenin içerisinde Akşemseddin Hazretlerinin  oğulları olan Sadullah ve Emrullah  Çelebilerinde kabirleri yer alır.

Belirli bir süre Nilüfer Turizm Bolu otobüs seferlerini durdurduğunu açıkladı.Metro Turizm Bolu telefon numaralarıyla detaylı bilgiler alabilirsiniz.Nilüfer Turizm Online Bilet içeriğimizi okuyabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa doğan dedi ki:

    Nilüfer turizm ilk zaman çok güzeldi şimdi ise eski özbolu haline döndü.Ben sizin üyenizim cuma günleri İstanbul’dan Bolu’ya pazartesi sabah ya 05:30 yada 07:30 seferini kullanıyorum kahvaltı ikramınız vardı bazn sistemimizde hata oldu diyerek geçiştiriyorlar ki otobüsün içindeki serviste eskisi gibi değil.Lütfen ben bir müşteri olarak nilüferin ilk kurulduğu dönemdeki hizmeti bekliyorum.Saygılarımla nilüferde çalışan otobüs şoförü ve hos persolenine duyurmanız dileğiyle saygılarımla.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle