Sanal Otobüs

Nişikli Turizm Çorlu Telefon

Nişikli Turizm Çorlu Telefon

Nişikli Turizm  Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Çorlu’ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Nişikli Turizm  Yönetim Kurulu  :  MUHİTTİN NİŞİKLİ  MUHSİN NİŞİKLİ  ERDİNÇ NİŞİKLİ  önderliğinde  hizmetlerini  sürdüren  otobüs  firması
İstanbul  Kırklareli seferlerini  hergün karşılıklı olarak  gerçekleştirmektedir.Otobüslerinde  ki  hizmetlerin  bazılarını
şöyle  aktaralım  koltuk arkası  televizyon, kulaklık   gibi  interaktif yayınları  yolcularına  sunmaktadır.
Ayrıca  araç  içinde ki  görevli  personel  tarafından  da  sıcak  ve  soğuk  ikramlar yapılmaktadır.
İstanbul Esenler otogarından  kalkış  yapan otobüsleri  ile  Çorlu  seferlerinide yapmaktadır.Hergün  yapılan seferler  gün içinde her saat  başında  yapılmaktadır.
Çorlu’sanayi  bölgesinin  içerisinde yer alması  Edirne ve İstanbul’a yakın olması  nedeniyle bu  güzergahtaki  otobüslerin doluluk oranı  oldukça  yüksektir.
Bu nedenle otogara  gitmeden önce  internet üzerinden  kontrol  etmenizde  yarar var.Diğer bilgi  yolu ise  +359 700 89 015   numaralı  çağrı merkezi
ni  arayabilirsiniz.Aşağıda ki  telefon numaralarıyla da  bilgi  sahibi  olabilirsiniz.

Nişikli Turizm Çorlu Telefon Numaraları:
ÇORLU BALIKPAZARI ŞUBESİ     0090 530 306 85 19
ÇORLU OTOGAR ŞUBESİ     0090 530 306 85 18
ÇORLU SAĞLIK MAHALLESİ ŞUBESİ     0090 530 306 85 20

Çorlu Tekirdağ’a başlı  bir ilçedir.
Tekidağ’ı tanıyalım :
Tekirdağ ilinin toprakları çok verimlidir ve 1. sınıf tarım arazisidir. Türkiye’nin yağlık ay çiçek ve buğday üretiminin büyük bölümünü karşılar. Son 40 yılda 1975 yılından itibaren en hızlı sanayileşen ve nüfus artış oranına göre en hızlı nüfusu artan 1. ilidir.
Tekirdağ’da görülmeye değer sayısız eser bulunmaktadır Şehir merkezinde Atatürk’ün birebir boyutlarındaki tek heykeli bulunmaktadır. Her sene Haziran ayında Tekirdağ Kiraz Festivali adı altında ortalama 1 hafta süren etkinlikler düzenlenmektedir.
Şimdi sizleri Tekirdağ’da ki en güzel yerlerle baş başa bırakalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gökhan dedi ki:

    Nişikli turizm Tekirdağ şubesi çalışanı terbiyesiz insanlar kurumsal bir firmayı sanki kendilerine aitmiş gibi davranarak keyfi bir biçimde bana bilet satmıyorlar ve bunu utanmadan da biz size bilet satmak istemiyoruz diyerek dile getiriyorlar ben bu işin peşini asla bırakmayacağım gerekirse mahkeme yolu ile de hakkımı arayacağım.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle