Sanal Otobüs

Osmaniye Kayseri Otobüs Seferleri

Osmaniye Kayseri Otobüs Seferleri

Süha Turizm otobüs firması ,Kayseri ilimiz ile özdeşleşmişdir ve bu şehir merkezli otogardan bir çok şehir merkezine seyahat etme imkanını sunmuştur. Bugün kü yazımınız konusu ise Osmanıye ile Kayseri. Bu iki şehir arasında ki otobüs bileti satışı olan firmaları , sefer saatlerini ve daha fazla bilgileri bu yazımızda bulacaksınız. Kısaca Osmaniye Kayseri Otobüs firması denildiğinde Süha Turizm aklınıza gelen ilk firma olmalıdır.

Bu iki güzergah arasında otobüs ile seyaha etmek istediğinizde bulabileceğiniz firma Kayseri Süha Turizm otobüs işletmesidir. Bu seyahat firmasının biletini sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Kontrolün tamamen sizde olduğu sistemde sefer saatini koltuk seçimini servis ihtiyacınızı vs gibi tüm bilgileri sizin kontrol altında. Bilet arama ekranına Nereden Nereye yazan kısma doğru bilgileri girmeniz yeterlidir.

Osmaniye Kayseri Otobüs Firması

Kayseri Süha Turizm firması bu güzergah üzerinde günde iki otobüs seferi gerçekleştirmektedir. Sabah 9 ve öğleden sonra 14:30 seferi ile hizmet vermektedir.  Yol güzergahı ise ;

OSMANİYE
Ceyhan
ADANA
Bor
NİĞDE
HÖYÜK
Yeşilhisar
İncesu
KAYSERİ şeklinde sefer tamamlanmaktadır.

Otobüs bileti ücreti 65 lira olarak belirlenmiştir. Otobüs biletinizi dilerseniz online olarak sitemiz üzerinden temin edebilir veya Süha Turizm çağrı merkezinden rezevasyon yapabilirsiniz.

 

Seyahat süresi ve şekli hakkında kısa bir bilgi verecek olursak .
Sistemde Nonstop olarak sefer yapılmakta olduğunu görüyoruz yani sefer başlıyor ve hiç bir yerde mola vermeden doğrudan seferini tamamlıyor. Diğer bir seçenek ise en az bir adet dinlenme tesislerinde ihtiyaç molası veriyor Bu tercihi sizde otobüs biletin seçerken göz önünde bulundurabilirsiniz.
Tüm sorularınızı cevabı için 0850 360 32 58 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle